משכנתא הפוכה

באמצעות משכנתא הפוכה, קשישים רבים בישראל זוכים לחוות עדנה מחודשת של איכות חיים טובה ביותר. גם אם הקשיש או זוג הקשישים זוכים לטיפולכם המסור ומעידים בפניכם כי החיים קשוחים מדי ומהירים מדי עבורם, חזרתם לחיים מלאים מובטחת באמצעות הסדר זה. מה הוא כולל? בפשטות? מימון מלא למימוש כל הפעילויות, החוגים, הקניות והעזרים הנוספים שישפרו את רמת החיים שלהם. מה צריך לתת בתמורה? שעבוד לנכס מגורים בבעלות ששוויו מעל מיליון ש"ח או בדיוק מיליון ש"ח. כיצד ניתן ליישם זאת הלכה למעשה?

הכירו את שיטות ההלוואה במשכנתא הפוכה

משכון נכס עבור קבלת כסף בהסדר משכנתא הפוכה ניתן ליישום בשלוש דרכים. בראשונה, נהנים מהלוואת בלון. פירושה הוא שלוקחים כסף בכמות בלתי מוגבלת מבלי להחזיר. בתום תקופה שתיקבע מראש הוא יוחזר בתוספת גבוהה של ריבית בשל אי חיובכם לשלם אותה בזמנים קצובים. שיטה זו מיטבית עבור קשיש ואפוטרופוס שאינם יודעים בדיוק כמה הם מוציאים על הטיפול בראשון מדי חודש. התשלום כולל כיסוי של מסעדות, קניות ופנאי. השיטה פחות עדיפה למי שיותר בקיא בהוצאותיו החודשיות. עבורו, מוצעות אחת משתי השיטות הבאות: או שלוקחים את אותו הסדר אבל בתום התקופה מחזירים רק את הקרן, כאשר מרכיב הריבית משולם מדי חודש. בדרך זו הוא משולם בזמן ועל כן אינו מתנפח. דרך אחרת היא להלוות מראש סכום ידוע וקצוב ולהחזיר אותו מדי חודש, גם בקרן וגם בריבית. מסלול זה מועדף על ידי הדרך הזו טובה עבור אנשים מסודרים מבחינה פיננסית שיודעים מדי חודש בדיוק כמה הם מוציאים על הקשיש שלהם, לרבות על טיפולים בו ועל בילויים במחיצתו.

מימוש בפועל של משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה ניתן לממש בפועל על ידי חברת מומחים המתמחה במשכנתא הפוכה. היא זו שתספק את ההלוואה בתנאי החזר נוחים עבור כל לווה שמטפל בקשיש. אם יש לכם יקירים בני 60 ומעלה, או שאתם בגיל זה ועדיין מטפלים בעצמכם, נמיתן לפנות לחברת מומחים עבור משכנתא הפוכה ולממש את ההסדר הטוב ביותר עבורכם. הלוואה זו אינה בנקאית אלא פרטית אך נחשבת בטוחה ביותר וסייעה לקשישים רבים לצלוח אתגרים פיננסיים ולהיות ממומנים על פעילויות, קניות ומוצרים מועדפים.

משכנתא הפוכה – וההרגשה של הקשישים טובה משמעותית מעכשיו

אם יש לכם קשיש שאתם חשים כי הוא זקוק לסיוע טיפולי, בקניות, בהוואי היום יומי וכד', שהוא זקוק לסל קניות שיגיע תדיר ולתמורות לביצוע בתוך הבית, פנו לחברת מומחים עבור משכנתא הפוכה. הקשישים שייהנו מההסדר יפתחו מצב רוח טוב בהרבה מהקיים עכשיו, ובכך ישלימו לעצמם חוסרים שנגרעו מהם בשנים האחרונות בעת גיל הבלות: ישלימו קניות איכותיות, יתאמנו בהתעמלות, ילכו לחוגי העשרה ועוד. הסדר משכנתא הפוכה עושה פלאים עם הקשישים ומספק להם בנוחיות רבה את כל הדרוש לכינון המשך שגרת חייים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »