5 טיפים לבחירת שמאי רכב

בחירת שמאי רכב

צריכים לבחור שמאי רכב? אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את השמאי המומלץ והטוב, זה שתהיו מרוצים מהשירות שהוא יבצע עבורכם כמו באתר, וכן תוכלו להשיג באמצעותו את המטרה לשמה אליו אתם פונים. קבלו את הטיפים שיעזרו לכם לבחור בתבונה ולדעת אל נכון כיצד לאתר את השמאי הנכון שישביע את רצונכם.

אלו הטיפים שיעזרו לכם לבחור

  1. נותני שירות טובים הם כאלו שכבר צברו לעצמם מוניטין ושם טוב. הם מוכרים בקרב הציבור, ולקוחות שלהם שמחים לספר על איש מקצוע מומלץ וטוב שכדאי לבחור אותו לקבלת שירות מוצלח. אם יש לכם אפשרות לקבל שמות של שמאים ממכר או ידיד זו דרך קצרה ובטוחה לאיתור שמאי הרכב.
  2. כדאי לקרוא חוות דעת על איש מקצוע לפני שבוחרים אותו. חוות הדעת יכולה ללמד הרבה. אך חשוב לשים לב שלא תמיד כל מילה אמינה, ולא נכון לקבל במלוא הרצינות כל המלצה או פרגון על איש מקצוע. אך רוח הדברים כן מגלה לנו קצת הרבה על השמאי ועל המקצועיות שלו.
  3. לפני שאתם סוגרים עם השמאי עליכם לתאם את העניין עם חברת הביטוח שמבטחת אתכם. כי השמאי הנבחר צריך לעמוד בתנאים של החברה, ולהיות מוכר על ידם. כי לא פעם עשוי להתרחש מקרה בו שמאי מגיש דו"ח, ואילו חברת הביטוח לא מוכנה לקבל אותו בגין חוסר היכרות עם השמאי.
  4. שיחת תיאום ציפיות היא שלב חשוב נוסף, קראו בהרחבה https://www.kalgad.co.il/vehicle-appraisal-in-haifa. בשיחה זו אתם מספרים לשמאי על המקרה בו הנכם נמצאים, וכן מקבלים ממנו את המידע הנחוץ בשלב זה. שיחה כזו יכולה לספר לכם הרבה על השמאי ועל השירות שהוא יספק לכם. לאחר שיחה כזו ניתן לדעת טוב יותר האם נותן השירות המדובר יכול להתאים לצורך שלכם.
  5. יש אינדקסים מקוונים בהם ניתן למצוא רשימות של אנשי מקצוע מומלצים. במידה וחשוב לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים שמאי רכב מומלץ ואמין שעבר את תנאי הסף של האינדקסים הללו, עיינו במקורות אלו ואתרו את השמאי המתאים שיענה לצורך שלכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »