6 טיפים לבחירת חברת ניקיון

טיפים לבחירת חברת ניקיון

התאימו את החברה לסוג השירות הדרוש לכם

זה הטיפ הראשון לבחירת חברת ניקיון ברמת גן למשל מפני שלאחר יישום טיפ זה החיפוש יהיה יעיל וקצר יותר. חברות ניקיון רבות מתמחות בכמה תחומים אך לא כולן מתמחות בהכול. ישנן חברות ניקיון ששמות דגש על שירותי ניקיון יסודיים ובנוסף שירותי הברקת רצפה באמצעות פוליש, ישנן חברות שהדגש אצלן הוא על ניקוי של רהיטים ועוד. במידה והנכם מעוניינים בכמה שירותים, מומלץ לבחור בחברת ניקיון שיכולה לספק אותם במקביל. בנוסף, במידה והנכם מעוניינים בחברת ניקיון למשרד או מבנה גדול, זה יהיה רעיון טוב לשכור חברת ניקיון בעלת צוות עובדים גדול על מנת שפעולת הניקיון לא תגזול לכם זמן רב מהשגרה.

ניסיון

ניקיון יכולה להיות פעולה מורכבת וזאת במיוחד כאשר לא מדובר רק בניקוי אבק ושטיפת הרצפה. על כן כאשר תפנו לחברת ניקיון שפועלת בשוק כבר כמה שנים טובות תוכלו להיות בטוחים שהצעת המחיר ריאלית ומשקפת את הפעולות הבלתי צפויות ושאכן החברה מסוגלת לעמוד בזמנים המסוכמים. בנוסף, יהיה קל יותר למצוא ביקורות והמלצות על חברת ניקיון לאחר שיפוץ בעלת ניסיון רב וותק בשוק.

השוואת מחירים

בעת פניה לחברות ניקיון לצורך קבלת הצעת מחיר יש לבקש גם מפרט מלא של העבודה שמתקבלת בתמורה לתשלום המבוקש. הסיבה לכך הינה שיכול להיות שהצעת מחיר אחת תהיה זולה מהשנייה אך שאין אתם מקבלים חלק מהשירותים אליהם אתם זקוקים. בנוסף, מומלץ לוודא שעובדי החברה מקבלים את כל התנאים הבסיסיים.

באיזה ציוד תשתמש החברה

עם הקדמה הטכנולוגית כך גם תחום הניקיון התקדם והפך לאפקטיבי הרבה יותר. בחרו בחברת ניקיון שמשתמשת בציוד מתקדם שיכול להגיע לתוצאות טובות יותר ובמקרים מסוימים כמו פוליש, להישמר לזמן ארוך יותר.

אחריות

בררו אל מול חברת הניקיון את נושא האחריות בעת ביצוע עבודות הניקיון. בנוסף, ישנם שירותים עליהם ניתן לקבל אחריות לתקופת זמן.

בדקו המלצות

במידה ואינכם מוצאים המלצות על החברה, הדרך הכי מהירה למצוא את המלצות אלו הינה על ידי בקשה מהחברה לקבל מספרי טלפון של לקוחות ששכרו את שירותיה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »