7 עובדות שאתם חייבים לדעת על עכברים

לכידת עכברים

מפגש עם עכברים עלול להיות מאוד לא נעים ולהסתיים בפציעה או בפגיעה בחיות המחמד שלכם וגם בנזק לרכוש. כדי להתמודד עם עכברים רצוי להזעיק אנשי מקצוע אשר מתמחים בלכידתם, ולא לנסות לבצע זאת לבד. לעיתים אתם נתקלים במכרסם ואינכם בטוחים אם מדובר בחולדה או עכבר, ולכן כדאי לדעת קצת יותר  על עכברים. קראו בהרחבה על הדברת עכברים בבית!

עובדות על  עכברים

  1. הם חיים בעיקר במחילות מתחת לאדמה ותחת מכסי ביוב. הם קטנים יחסית ואורך זנבם מגיע ל-10 ס"מ.
  2. לכידת עכברים היא עניין לאנשי מקצוע בלבד וגם הרעלת מקומות המסתור שלהם באמצעות פיזור רעלים ומלכודות.
  3. הם מגיעים לבתים, אולמות ומפעלים בחודשי הסתיו, מאחר שמזג האוויר בחוץ קר ויש להם צורך לחפש מזון ומים, אבל בקיץ הם פעילים ומתרבים בקצב מהיר במיוחד.
  4. עכברים עלולים להעביר מחלות לבני אדם ולחיות מחמד ולכן רצוי להרחיקם במהירות האפשר ולמנוע את שובם. בין המחלות נכללות סלמונלה וכן מחלה בשם "עכברת", המקבילה של כלבת, ובה מועברים נגיפים דרך מגע עם מי שתייה או נשיכה.
  5. עליכם לדרוש מהמדביר רשיונות הדברה בתוקף, וכן תעודת אחריות בכתב לשנה לפחות וזאת כדי שאם ההדברה נכשלה והעכברים חזרו להגיח מהמחילות והפתחים – הוא יחזור ויפתור את הבעיה
  6. פיזור תחנות האכלה בגינות ורעלים בבורות ביוב, יבטיחו לכם שרק עכברים יילכדו ולא תהיה סכנה לבני הבית וחיות המחמד שלהם.
  7. ישנם חומרי הדברה אורגניים, אינם כוללים רעלים ואינם מסכנים את הדיירים, אלא נועדו לפתות את העכברים כדי שיאכלו אותם. הומרים כוללים תמציות תירס וסוכר אשר מובילות לאיבוד נוזלים של העכברים פגיעה בלחץ הדם ומוות, ואין צורך בתיבות האכלה.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר גל ג'וק הדברה ירוקה!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »