הכל על בניית קורות חיים להייטק

הדרך לקבלת משרה נחשקת בתחום ההייטק עוברת, בין היתר, בהגשת קורות חיים. יש חשיבות רבה לאופן הגשת קורות החיים. הרצון והצורך הוא לעורר עניין ולהבליט היטב את כל הכישורים שניחנים בהם. בצורה כזאת, יועדף המועמד על ידי חברות רבות, כך שתמיד תהיינה לו אופציות לבחירת המקום הנכון עבורו. כמובן, שהתנאי הבסיסי הוא יכולותיו וכישוריו בהתאמה לתפקיד המוצע. צריך לזכור כי קיימת תחרות רבה על משרות נחשבות ולכן, השלב הנ"ל הינו קריטי וחשוב.

 

כללים חשובים

הכלל החשוב הראשון הינו לכתוב קורות חיים על עמוד אחד בצורה תמציתית. צריך להבין כי פקיד כוח האדם מקבל לידיו כתבי קורות חיים של מועמדים רבים וצריך לעבור עליהם במהירות. מלל רב מדי יעשה רושם הפוך מהכוונה הראשונה ועלול לטעת את הרושם כי המגיש אינו מבדיל בין עיקר וטפל. כתיבה תמציתית, לחילופין, תעשה רושם טוב בהרבה.  יש להדגיש היטב את מילות המפתח ואת הנקודות החשובות אותם רוצים להבליט. בנוסף לעשות שימוש במילות מפתח הקשורות לדרישות המשרה. הם יותירו את הרושם הדרוש על המגייס. כלל חשוב אחר הוא התאמת ההגשה למשרה המוצעת. זה יקל בעת הריאיון.

 

התאמה לדרישות התפקיד

יש חשיבות רבה לכתיבה מתוך התאמה מושלמת ככל הניתן לדרישות התפקיד. משום כך, כדאי לקרוא היטב את מודעת הדרושים ולבדוק את הנושא הספציפי הנ"ל על פי הכישורים והיכולות. כדאי להכין קורות חיים בעברית ובאנגלית, אבל להגיש את המתאימה על פי השפה בה  פורסמה המודעה. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום השמת עובדים. שירותיה מקיפים וכוללים, בין היתר, תבניות של קורות חיים מעוצבים היכולות להוות פלטפורמת כתיבה מצוינת לכל אחד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בנושא.

 

לחיפוש משרות הייטק הכנסו לאתר – https://expoint.co/he/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שקיות ממותגות לעסק
שקיות ממותגות לעסק הן דרך מצוינת לקדם את העסק שלך. הן מציעות מראה מקצועי שיגרום ללקוחות שלך לקחת אותך...
קרא עוד »
יונ 01, 2022
מערכת crm לעסקים קטנים – להתנהלות מיטבית של העסק
מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM) חיונית לעסקים קטנים מכיוון שהיא עוזרת להם לנהל ביעילות אינטראקציות עם...
קרא עוד »
יול 26, 2023
ניווט בגלקסיית ההשקעות: מדריך מהותי לליווי משקיעים
בעולם ההשקעות המורכב, לעיתים קרובות מזלזלים במשמעות של הכוונה מקצועית של יועץ השקעות נדלן מומלץ. עם...
קרא עוד »
ספט 04, 2023