הכל על בניית קורות חיים להייטק

הדרך לקבלת משרה נחשקת בתחום ההייטק עוברת, בין היתר, בהגשת קורות חיים. יש חשיבות רבה לאופן הגשת קורות החיים. הרצון והצורך הוא לעורר עניין ולהבליט היטב את כל הכישורים שניחנים בהם. בצורה כזאת, יועדף המועמד על ידי חברות רבות, כך שתמיד תהיינה לו אופציות לבחירת המקום הנכון עבורו. כמובן, שהתנאי הבסיסי הוא יכולותיו וכישוריו בהתאמה לתפקיד המוצע. צריך לזכור כי קיימת תחרות רבה על משרות נחשבות ולכן, השלב הנ"ל הינו קריטי וחשוב.

 

כללים חשובים

הכלל החשוב הראשון הינו לכתוב קורות חיים על עמוד אחד בצורה תמציתית. צריך להבין כי פקיד כוח האדם מקבל לידיו כתבי קורות חיים של מועמדים רבים וצריך לעבור עליהם במהירות. מלל רב מדי יעשה רושם הפוך מהכוונה הראשונה ועלול לטעת את הרושם כי המגיש אינו מבדיל בין עיקר וטפל. כתיבה תמציתית, לחילופין, תעשה רושם טוב בהרבה.  יש להדגיש היטב את מילות המפתח ואת הנקודות החשובות אותם רוצים להבליט. בנוסף לעשות שימוש במילות מפתח הקשורות לדרישות המשרה. הם יותירו את הרושם הדרוש על המגייס. כלל חשוב אחר הוא התאמת ההגשה למשרה המוצעת. זה יקל בעת הריאיון.

 

התאמה לדרישות התפקיד

יש חשיבות רבה לכתיבה מתוך התאמה מושלמת ככל הניתן לדרישות התפקיד. משום כך, כדאי לקרוא היטב את מודעת הדרושים ולבדוק את הנושא הספציפי הנ"ל על פי הכישורים והיכולות. כדאי להכין קורות חיים בעברית ובאנגלית, אבל להגיש את המתאימה על פי השפה בה  פורסמה המודעה. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום השמת עובדים. שירותיה מקיפים וכוללים, בין היתר, תבניות של קורות חיים מעוצבים היכולות להוות פלטפורמת כתיבה מצוינת לכל אחד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בנושא.

 

לחיפוש משרות הייטק הכנסו לאתר – https://expoint.co/he/.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קמגרה

תפקוד לקוי של זיקפה היא הפרעה מינית נפוצה המשפיעה על גברים ויכולה להיגרם על ידי גורמים רבים כמו מצבים פיזיים, פסיכולוגיים או רפואיים. זהו מצב

קרא עוד »

עבירות סמים

הבעיה עם עבירות סמים היא שלעיתים קרובות קשה לאנשים לדעת מה הם יכולים לעשות אם הם הואשמו בפשע זה. הם אולי לא יודעים מה האפשרויות

קרא עוד »