אבי קמינסקי – מעבירים רפורמה לשיפור מערכת החינוך

למרות כל הבעיות שנמצאות במערכת החינוך, כולנו ממשיכים לקוות ולעתים אף לפעול למען שינוי חיובי שיוכל לשפר באופן ניכר את הביצועים של המערכת הזו. צריך להבין שאם אנו באמת רוצים לראות את השינוי הזה קורה, יהיה עליכם לחשוב היטב על הדרך שבה ניתן להשיג את המטרה.

אבי קמינסקי חושב כי בעזרת העברה של רפורמה לשיפור של מערכת החינוך ניתן להביא לשיפור ניכר בתפקוד שלה, והרי שאנו בטוחים שזה משהו שכל אחד מכם היה רוצה לראות בא לידי ביטוי. אתם מהצד שלכם יכולים לעזור עם הסברה ופרסום של רפורמה מהסוג הזה.

פותרים את כל הכשלים במערכת

יש לא מעט בעיות במערכת החינוך שדורשות מענה דחוף, וככל שהתשובה לכשלים הללו רק תדחה, כך נמצא את עצמנו במצב שבו הסיטואציה נהפכת להיות יותר גרועה. כך שעלינו לנסות להבין לאורך כל הדרך איך בדיוק היינו רוצים לשפר את התפקוד של המערכת ואילו שינויים צריך לעשות ולפעול בהקדם.

על פי אבי קמינסקי והרפורמה שהוא מציע להעביר, צריך להבין שככל שאנו ממתינים יותר ולא פועלים, כך המצב נהיה יותר גרוע. אם הנושא הזה קרוב לליבכם ואתם רוצים להביא לשיפור משמעותי במערכת החינוך במדינה היקרה שלנו, אתם רק צריכים להתחיל לפעול ללא היסוס ולעשות כל מה שאתם יכולים כדי להצליח מהבחינה הזו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »