אקססוריז לאמבטיה שאי אפשר להסתדר בלעדיהם

1912227-min

בשנים האחרונות אפשר לרכוש סוגים חדשניים של מוטות פינוק בטכנולוגיה מתקדמת, לחדרי האמבטיה שהופכות של מקלחת לחוויה.

יש מוטות עבור מקלחות ומוטות עבור אמבטיה. בהתאם לכלים הסניטריים שרוכשים, מתאימים גם מוטות, כדי להעניק לבני הבית רחצה ראויה במקלחת או באמבטיה.

 

אקססוריז לאמבטיה שאי אפשר להסתדר בלעדיהם

לכל מקלחת רוכשים ערכה הכוללת מוט ועליה אופציות ליציאה של זרם המים החזק והקולח. קיים ברז נשלף שאפשר לקבע אותו על המוט בכל גובה רצוי או לחלופין להחזיק את השפופרת ביד וכך להתקלח. בחלק העליון של המוט נמצא האינרפוץ הכולל הרבה מאד פתחי יציאה של מים ולכן כשמתקלחים קיים בדרך כלל זרם חזק מאד של מים שיוצר מקלחת מהנה במיוחד וקשה מאד לצאת מהמקלחת החוצה.

הברזים המוצלחים הללו הם נוחים מאד הן למקלחת והן לחפיפה של שיער, במיוחד אם מדובר בשיער ארוך. הנוחות המקסימלית היא זו שמדרבנת לקוחות רבים לכתוב ברזים מסוג זה הקיימים בכמה דגמים מובילים.

 

דגמים של ברזים לאמבטיה

בין הברזים לאמבטיה, אפשר לרכוש דגמים שהם מסתובבים, נייחים, ארוכים, קצרים ומשולבים. גם לברזים הללו יש מקום של כבוד בחדר האמבטיה והברז מוסיף רבות לנראותו של החדר כולו.

אפשר לרכוש ברזי מקלחת מניקל, או לחלופין מזכוכית בגוונים נאים כמו שחור או גוונים בהירים כמו לבן.

 

מוטות בחדר האמבטיה

להשלמת המראה המיוחד של חדר האמבטיה אפשר להתקין בו מוטות במיקומים נוחים המיועדים לתלייה של מגבות או לחימום מגבות, להנחת חלוק או כל פריט אחר, בזמן או אחרי המקלחת.

המוטות הללו נרכשים בגוונים המתאים לכלים הסניטריים, או לצבעיהם של האריחים על הרצפה או החיפוי כדי ליצור יחד שילוב מוצלח.

 

מוזמנים להכנס לאתר ולהתייעץ איתנו: https://bathline.co.il/.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »