בני ינאי

בני ינאי הינו איש אשכולות, בעל עבר צבאי עשיר ועבר תעסוקתי הכולל עבודה מגוונת מול משרדי הממשלה השונים.

בני ינאי עסק רבות בהפעלה וניהול של עבודות שונות מול המועצות המקומיות, הוא עסק בתכנון ופיתוח של מרכזי צעירים שונים, התעסק בתחום החינוך ואף עסק בעבודה הקשורה לדיגיטציה, ערים חכמות, פיתוח כלכלי של מגזרים מיעוטי יכולת, שיפור מעמד האישה ומעמדם של האזרחים הוותיקים ועוד.

מעבר לכך, בני ינאי עסק רבות בעבודה מול חברות עסקיות מוכרות ומובילות במשק הישראלי, בכך ניהל ינאי את עבודת ייצור שיתופי פעולה ולייצר מצ'ינג.

בני ינאי – נקודות חשובות שכדאי להכיר לגביו

בני ינאי כיהן בתור ראש אגף משאבי אנוש, במסגרת זו ניהל ינאי את התקציבים והלוגיסטיקה של משרד ראש הממשלה ובנוסף ניהל ינאי את עבודת הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב.

בני ינאי היה אחראי על כל התחום של כוח אדם, דבר שדורש לא מעט אחריות.

כמו כן, היה בני ינאי אחראי לכל ענייני התקציב, הלוגיסטיקה והרכש, דבר שמעיד על מיומנות רבה.

בנוסף לכך, בני ינאי היה אחראי על נושאי המחשוב והטכנולוגיה ואף על העברת הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב למשרד החקלאות.

מדובר על אחדד התפקידים המאתגרים ביותר, הדורשים לא מעט מיומנות, אחריות והבנה מעמיקה של צורת ההתנהלות הנכונה בשטח.

כמו כן, בני ינאי ניהל מספר יחידות מבצעיות במשרד האוצר, והוא אף היה ממונה מבצעים וחקירות.

בנוסף, תפקידו של בני ינאי הצריך ניהול של כל מערך ההדרכות והידע בחטיבת החקירות, בכל הנוגע לתחומים של הלבנת הון, מודיעין וסמים, ברשות המיסים בירושלים.

תרומתו של בני ינאי בתחום החברתי

בתחום החברתי ומעבר למה שצויין עד כה, בני ינאי ליווה באופן צמוד את הקמתם של כפרי סטודנטים ומרכזי צעירים ובמקביל דאג בני ינאי לתמוך במיזמים חברתיים למען אזרחי המדינה הותיקים, דאג לפיתוח כלכלי עבור מגזרי המיעוטים ועוד.

מתוך שליחות ותחושת מחויבות לצמיחה של השכבות החלשות בפריפריה בני ינאי פעיל חברתית ומתנדב באופן אישי  ולאחרונה מצע עצמו בני ינאי מעורב במיזמים חברתיים מגוונים.

לסיכום, בני ינאי איש מוכשר ומיוחד, בעל וותק וניסיון רב שנים בניהול של אנשים ועבודה מול חברות גדולות ומול משרדי הממשלה.

ינאי בני הוא  אלוף משנה במילואים, בעל תואר שני במנהל עסקים וניסיון רב בפיקוד על לוחמים, חיילים ומפקדים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »