בני ינאי

בני ינאי הינו איש אשכולות, בעל עבר צבאי עשיר ועבר תעסוקתי הכולל עבודה מגוונת מול משרדי הממשלה השונים. בני ינאי עסק רבות בהפעלה וניהול של עבודות שונות מול המועצות המקומיות, הוא עסק בתכנון ופיתוח של מרכזי צעירים שונים, התעסק בתחום החינוך ואף עסק בעבודה הקשורה לדיגיטציה, ערים חכמות, פיתוח כלכלי של מגזרים מיעוטי יכולת, שיפור מעמד האישה ומעמדם של האזרחים הוותיקים ועוד. מעבר לכך, הוא עסק רבות בעבודה מול חברות עסקיות מוכרות ומובילות במשק הישראלי, במטרה ליצור שיתופי פעולה ולייצר מצ'ינג.

בני ינאי – נקודות חשובות שכדאי להכיר לגביו

בני כיהן בתור ראש אגף משאבי אנוש, מנהל, תקציבים ולוגיסטיקה של משרד ראש הממשלה ושל הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב. הוא היה אחראי על כל התחום של כוח אדם, דבר שדורש לא מעט אחריות. כמו כן, הוא היה אחראי לכל ענייני התקציב, הלוגיסטיקה והרכש, דבר שמעיד על מיומנות רבה. בנוסף לכך, הוא היה אחראי על נושאי המחשוב והטכנולוגיה ואף על העברת הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב למשרד החקלאות. מדובר על אחדד התפקידים המאתגרים ביותר, הדורשים לא מעט מיומנות, אחריות והבנה מעמיקה של צורת ההתנהלות הנכונה בשטח. כמו כן, בני ינאי ניהל מספר יחידות מבצעיות במשרד האוצר, והוא אף היה ממונה מבצעים וחקירות. כמו כן, תפקידו הצריך ניהול של כל מערך ההדרכות והידע בחטיבת החקירות, בכל הנוגע לתחומים של הלבנת הון, מודיעין וסמים, ברשות המיסים בירושלים.

לסיכום, בני ינאי איש מוכשר ומיוחד, בעל וותק וניסיון רב שנים בניהול של אנשים ועבודה מול חברות גדולות ומול משרדי הממשלה. מדובר על אלוף משנה במילואים, בעל תואר שני במנהל עסקים וניסיון רב בפיקוד על לוחמים, חיילים ומפקדים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טכנולוגיית מידע ותקשורת – שלמה ונטורה

טכנולוגיית מידע ותקשורת, מתייחסת לכל הטכנולוגיה המשמשת לטיפול בטלקומוניקציה, מדיה משודרת, מערכות חכמה לניהול בניינים, מערכות עיבוד והעברה אורקולי, ופונקציות בקרה מבוססות רשת. על זאת

קרא עוד »