מכונות צילום בשחור לבן

מכונת צילום בשחור-לבן מכונת צילום בשחור-לבן משתמשת בצבע טונר אחד בלבד – שחור (k). הם מייצרים צילום מונוכרום, וזו הסיבה שהם נקראים התקני מונו.

מכשירי מונו הם אידיאליים עבור חברות או מחלקות המדפיסות הרבה חשבוניות, חשבונות, דפי עבודה או מסמכים מבוססי טקסט גדולים שאינם דורשים צבע. אם אתה רק מוסיף לוגו צבעוני לתיעוד שלך, ייתכן שיהיה רעיון טוב להדפיס מראש נייר עם ראשי אותיות במגשי נייר אחד שניתן להדפיס עליהם עם טקסט שחור בלבד כדי להוזיל עלויות.

אם העסק שלך לא צריך להשתמש בצבע עבור פלט ההדפסה שלו, מכונת צילום בשחור-לבן של פרינטר דיל ציוד למשרד יכולה להיות הבחירה ההגיונית, מכיוון שהם זולים בהרבה ממכשיר צבעוני, הן ברכישת החומרה והן בעלויות השירות.

מהירות ועמידות של מכונות צילום בשחור-לבן

הפוקוס העיקרי של יצרני מכונות הצילום בימינו הוא מהירות ועמידות, שני הפרמטרים הללו חשובים ומקושרים ביניהם. כשאתה מחפש לרכוש מכשיר חדש, אתה צריך מכונה שקודם כל לא מאטה אותך, אבל גם מסוגלת לעמוד בנפחי ההדפסה החודשיים שלך, מבלי לחוות חסימות נייר או תקלות קבועות.

מכונות צילום בשחור-לבן מגיעות במערך מהירויות, המכונה "נפח". מכונות צילום שחור-לבן בנפח נמוך נוטות למהירות הדפסה של עד 35 עמודים לדקה (עמודים לדקה), כל דבר שמעל 35 עמודים לדקה אך מתחת ל-50 עמודים לדקה מוגדר כנפח בינוני. התקנים בנפח גבוה מדפיסים בדרך כלל כל דבר שבין 60 ל-100 דפים לדקה. כל דבר מעל 100 דפים לדקה נחשב לעיתונות דיגיטלית, או מכונת ייצור דפוס.

באופן כללי, ככל שמכונת הצילום מהירה יותר, כך המכשיר עמיד יותר. עמידות מוגדרת בתעשיית מכונות הצילום כ'מחזור עבודה'. מכשירים בנפח נמוך יוכלו להדפיס רק כמה מאות או אלפי גיליונות בחודש ללא תקלות, בעוד התקנים בנפח גבוה יוכלו להדפיס עשרות אלפי גיליונות בחודש. חשוב לא להתעלם מכך, שכן אם אתה רוכש מכשיר שאינו מסוגל לעמוד בנפחי ההדפסה החודשיים הממוצעים שלך, תחווה יותר זמן השבתה ובסופו של דבר תצטרך להחליף את המכשיר שלך מוקדם ממה שאתה צריך. כדי להיות בטוחים שהמכונה תחזיק מעמד למשך תקופת השכירות ותקופת השירות, באופן אידיאלי עליך לבחור במכשיר בעל מחזור עבודה מעט גבוה יותר ממה שאתה צריך, כך שלא תצטרך לדאוג.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שימוש חורג בקרקע חקלאית
קרקע חקלאית הינה קרקע המוגדרת על פי החוק לשימושים חקלאיים. בכל מושב ישנם שטחים שמוגדרים לשטחים...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020
קמין חשמלי – האם זה עובד?
ידוע לכל שבישראל ישנו מנעד רחב לתנאי מזג האוויר. בעוד שמזג האוויר בעונת הקיץ יכול להיות חם ולח מאוד,...
קרא עוד »
מרץ 02, 2020
עדן חותמות – ציוד משרדי, חותמות ושילוט בלחיצת כפתור
כל מי שפותח עסק חדש, חייב לדאוג לעצמו למספר פריטים חיוניים כבר מההתחלה. למשל, לא ניתן להפעיל עסק ללא...
קרא עוד »
אפר 17, 2020