ביטול הסכם ממון – האם זה אפשרי?

2006215-min

דבר כמו ביטול הסכם ממון הנו כזה שנחשב לבעל סיכויי הצלחה נמוכים במיוחד וזאת כאשר מגיעים למשפט. לצד זאת עליכם לקחת בחשבון כי עדיין ישנו סיכוי קטן להצליח עם ביטולו של ההסכם, זאת בהתאם לנסיבות. ישנם מקרים קיצוניים וחריגים בהם יכול לפסוק בית המשפט שחלק מהממון ילך לבן או בת הזוג וזאת כדי לסייע להם במצב אליו הם נקלעו.

 

ביטול הסכם הממון – רק בנסיבות קיצוניות

כפי שניתן להבין, כמעט ולא מתרחשות פסיקות של ביטול הסכמי ממון. לצד זאת, במידה ובית המשפט יוכל לזהות סיבה רצינית מספיק, ישנו סיכוי סביר שהוא יפעל לביטול או שינוי של ההסכם. כך למשל, אם בית המשפט יזהה כי בת או בן הזוג זקוקים לחלק מהכסף שיש לצד האחר וזאת כאשר נעשה מניפולציה מצד אחד הצדדים במהלך מערכת היחסים בנוגע להתנהלות הכספית, יתכן כי בית המשפט יפעל לטובת הצד הנפגע.

 

חשוב להתייעץ עם עורך דין בשלב מוקדם

על מנת שתוכלו להבין טוב יותר מהן האפשרויות שעומדות מולכם בכל הנוגע אל ביטולו של הסכם הממון יהיה רצוי לפעול בנושא בהקדם האפשרי ולוודא כי אתם פונים אל עורך דין אשר יוכל להציע לכם מענה וליווי בנושא. בעזרתו תוכלו לדעת בצורה מדויקת מהן האפשרויות הקיימות מבחינתכם ולפעול בצורה החכמה ביותר בעצם. דבר שבוודאי תרצו בו.

 

אפשר לנסח הסכם ממון מעולה

אם תדעו לפנות אל עורך דין עם ניסיון עתיר שנים ויכולת טובה של ניסוח הסכמים אזי תוכלו לראות כי הסכם הממון שלכם יוכל להיות כזה שישיג את היעדים שלו ובצורה הטובה ביותר שישנה. אז שימו לב כי אתם דואגים לפעול בחכמה ותוודאו כי אתם פונים אל עורך דין שיציע לכם את המענה האיכותי ביותר שישנו בסופו של דבר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »