בדיקת זכאות להלוואה

היום כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית מיידית לא צריך לצאת מהבית או לחכות שבועות עד לאישור של ועדה מסוימת לגבי בקשת ההלוואה. בדיקות זכאות להלוואה ניתן לעשות מהטלפון הנייד שלכם, מהמחשב האישי שלכם בבקשה, עם פיג'מה ובכל שעה ביום. למעשה מרבית המערכות היום של הבנקים וחברות האשראי מאפשרות לכם להזין פרטים אונליין ולגלות אם אתם זכאים, לפחות מבחינה עקרונית, להלוואה. בדיקת הזכאות מתבצעת בצורה פשוטה על ידי מילוי הפרטים שלכם באתר האינטרנט של החברה המספקת את ההלוואה או של חברת פתרונות פיננסיים המקושרת לגופים השונים ובודקת את זכאותכם עבורכם בתמורה לעמלת טרחה קטנה.

מה בודקים בזכאות ההלוואה?

יש 2 סוגי בדיקות שיכולים להתבצע על ידי הגוף המלווה. סוג אחד של בדיקות הוא אוטומטי על ידי המערכת המקוונת אשר לוקחת את הפרטים שלכם ובודקת על פי נתוני המערכת בשילוב ציון דירוג האשראי שלכם האם אתם זכאים לאישור העקרוני. כלומר אם ציון דירוג האשראי שלכם תקין (אותו ניתן לבדוק לפי השם והת.ז שלכם על ידי הגופים המורשים) אז תוכלו לזכות לאישור עקרוני של ההלוואה ומשם נציג החברה יצור אתכם קשר להחתמת מסמכים וכו'. סוג הבדיקה השני מתייחס לבדיקה ידנית ומעמיקה יותר. כלומר הפרטים שלכם מועברים לחברת האשראי או הגוף המלווה האחר ונציגיהם בודקים לא רק את דירוג האשראי שלכם אלא מצבכם בבנק, הלוואות אחרות שיש לכם, את ההכנסה שלכם והוותק שלכם בעבודה ועוד.

> קראו על שירות הלוואה לכל מטרה https://naorcredit.co.il/naor-new-users

האם זכאות להלוואה מחייב את החברה לתת לי הלוואה?

זה שנמצאתם זכאים על ידי המערכת לא אומר שתהיו בהכרח זכאים להלוואה או שהגוף המלווה שהציג לכם שאתם זכאים בהכרח יסכים לתת לכם את ההלוואה. יש לזכור כי מדובר בדרך כלל באישור עקרוני של מערכת מובנית מראש וניתן לעתים לעבוד על המערכת עם נתונים לא נכונים או לא מדויקים. לכן יש לחכות לשיחה עם הנציג ולא להסתמך רק על האישור העקרוני מהמערכת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »