למה כדאי לשים לב כשבוחרים חברת שיפוץ?

בחירת חברת שיפוץ

ביצוע עבודת שיפוץ מאסיבית בבית היא כאב ראש לא קטן, עם זאת אם בוחרים בחברה הנכונה כל הפרויקט יכול לעבור באופן חלק וכך אפשר ליהנות הן מהדרך והן מהתוצאה.

בחירה של חברת שיפוץ

קיימים כמה פרמטרים חשובים בעת בחירת חברת שיפוץ, הקליקו למידע. אחת האפשרויות הטובות ביותר היא לבצע מיזם עם חברה שביצעה שיפוץ אצל אדם המוכר לכם, חבר או קרוב משפחה וזאת אם הם היו מרוצים מההתנהלות המקצועית שלהם לאורכו של כל הפרויקט.

זוהי חוות דעת חשובה מאד המקנה שקט נפשי כבר בתחילת המסלול אם מדובר בחברה אמינה הפועלת בתחום זה לאורך שנים וצברה לקוחות מרוצים.

רצוי להיפגש עם כמה נציגים של חברות שקיבלתם עליהם המלצות כדי לקבל החלטה על פי המחיר, התחושה שלכם על רצינותם של העסקים הללו ולוח הזמנים אשר מתאים גם לכם.

אופן ההתנהלות עם חברת השיפוץ

יש להעלות על הכתב את כל פרטי העסקה, מה היא כוללת באופן מפורט, מה משפצים, באילו חומרי גלם בעלי תו תקן משתמשים, לוח הזמנים הכולל את מועד תחילת העבודה ואת צפי הזמן לסיום המיזם.

כמו כן מסכמים את הסכום הסופי של עלות העבודה ואת אופן התשלומים כך שלא יהיו דרישות תשלום נוספות בהמשך הפרויקט. הדרך הנכונה ביותר היא לתת מקדמה בשיעור % 20-10 בתחילת הדרך כך שהקבלן ירכוש את החומרים הדרושים לו ובתום כל שלב מעבירים אחוז מסוים של עלות הפרויקט כולו. לדוגמה 10.000 ₪ בתום עבודות הגבס, 15,000 ₪ בתום עבודת הריצוף וכו'.

חשוב מאד לעמוד בלוח התשלומים כפי שסוכם ונחתם כדי שהעבודה תיעשה על פי השלבים שתואמו ולא לבחור חברה אשר דורשת את כל התשלום מראש כיוון שקיים סיכוי שהם ייעלמו עם הכסף ולא יבצעו את השיפוץ כפי שקרה לצערנו לא פעם.

שלבי העבודה של חברת השיפוץ

יש לוודא שלאורך כל שלבי העבודה מקפידים העובדים על עבודה מקצועית, גימור מושלם, עמידה בלוח הזמנים וביצוע כל העבודה הנדרשת באמצעות חומרי גלם העומדים בתקנים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודה במכירות – היכן אפשר למצוא?
חיפוש עבודה במכירות היא משהו שדורש השקעה – ועל זה אין אף אחד שיחלוק. גם כאשר אתם רואים מודעה דרושים...
קרא עוד »
יול 03, 2022
איך להגידל מחזור מכירות בעסק
המפתח להגדלת מחזור המכירות בעסק אינו רק הגדלת מספר הלקוחות אלא גם הבנת הצרכים שלהם ומתן להם שירות...
קרא עוד »
יונ 02, 2023
תכנון מסחרי, אל תתחילו לפני שתקראו את זה
עולם המסחר הוא עולם מורכב וגדול. הוא טומן בחובו אסטרטגיות שונות, הוא דורש היערכות מתאימה וכמובן גם...
קרא עוד »
יונ 29, 2019