סליקה לעסקים

רוב הרכישות של המוצרים בכל עסק מתבצעות באמצעות כרטיסי אשראי ורק חלק קטן יחסית מתבצע באמצעות תשלום במזומן, שוברים והמחאות.

בכל שנה כמות הרכישות באמצעות כרטיסי אשראי עולה באופן משמעותי ולכן כל עסק נערך לכך באופן מיטבי.

מדובר הן במכירות לאנשים פרטיים כמו רשתות שיווק מזון ואופנה וגם רכישות של עסקים כמו כבלים לחשמלאים או כלי עבודה.

התאמת מערך הסליקה לפעילות היום יומית 

לאור הנתונים הללו כל עסק בוחר בשיטת סליקה התואמת את הצרכים שלו במטרה ליצור סליקה מהירה כדי לא לעכב את הלקוחות עקב הצורך בתקשורת. וסליקה מאובטחת כדי לשמור על פרטיותו של הלקוח ואמצעי התשלום שלו כדי שהמידע לא ידלוף החוצה ולכן עובדים בסביבת עבודה בתקן EMV העולמי, קראו עוד בנושא באתר https://www.credit2000.co.il

המגמה הכלל עולמית היא לעבוד על פי תקנים בין לאומיים שקבע האיגוד שמקיף את החברות אשר מנפיקות כרטיסי אשראי בעולם PCI – DSS LEVEL 1.

שימוש של מערכת הסליקה לעסקים 

קיימת חשיבות רבה למענה מהיר ללקוח אשר כולל העברת כרטיס האשראי ואי שמירת המידע ולכן כל העסקים עברו בשנים האחרונות על פי דרישת חברות כרטיסי האשראי, לפעול בדרך המאובטחת לנוחות הציבור, הקליקו למידע באתר קרדיט 2000.

גם חנויות ורשתות אשר מבצעות עסקאות טלפוניות מחויבות להשמיד את המידע על כרטיסי האשראי. בעסקאות הנערכות אחת לחודש או אחת לתקופה, העסקים מקבלים בכל פעם מחדש את פרטי האשראי כדי לא ליצור שימוש לרעה בנתונים הללו.

סליקת כרטיסי אשראי

יש אפשרות לבצע סליקה בכל סוג מטבע כמו לדוגמה בשקלים ביורו או בדולרים על פי החלטת הלקוח. 

המערכת המתוחכמת יוצרת פעולות המשך שמקלות מאד על התנהלות העסק ומנפיקה גם חשבוניות מס קבלה דיגיטליות ובכך חוסכות שעות עבודה ידניות רבות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: