עורך דין לפירוק חברות – כיצד בוחרים?

עורך דין לפירוק חברות

שירותים של עורך דין הם מבין השירותים היקרים ביותר שיש. שירות כזה נועד עבור מגוון תחומים החל מתחומי הכלכלה עד להוצאה לפועל או פשעי צווארון לבן, וכלה בדיני משפחה עד לתחומים פליליים. אחד מהתחומים המבוקשים בעיקר בישראל הוא תחום פירוק החברות. עורכי דין שעוסקים בתחום זה עוסקים בתחומים נוספים בדרך כלל כמו מתן ייעוץ משפטי בתחומי המשפט האזרחי והמסחר, בתחומים של הגשת צווי פירוק או ניהול תהליכי פשיטת רגל. 

עו"ד זה יעסוק גם בדיני חברות, טיפול במיזמים טכנולוגיים, תחום חדלות פירעון ושאר תחומים הקשורים לחברות ותאגידים. כשאתם בוחרים את איש המקצוע שילווה את התהליך  – אתם רוצים שההשקעה הכספית שלכם תשתלם. כי הרי מדובר בסכומי גבוהים שמשלמים למשפטן המומחה. לכן חשוב לדעת כיצד בוחרים עורך דין לפירוק חברה

הנה מספר דגשים לבחירת עורך דין טוב: 

ניסיון

בתחילה חשוב לשים לב כי עורך הדין מנוסה או שהמשרד שמטפל בצד המשפטי של החברה או העסק שלכם יודע להעניק שירות תוך ניסיון של שנים בתחום הספציפי בו אתם זקוקים לסיוע ייעוץ וליווי. בחרו משרד עורכי דין איכותי מנוסה וטוב. 

אופן העבודה

חשוב שהמשרד או עורך הדין ינהלו את התיק שלכם באופן יעיל ומותאם אישית. מומלץ שיהיה חיבור טוב בינכם לבין המשרד ושהעניינים והנושאים שבהם יש לטפל יטופלו ביעילות ועל הצד המקצועי ביותר. לשם כך מומלץ לחפש אחר המלצות על עו"ד פירוק חברות יעיל ומקצועי, גם בקרב חברים וגם בפורומים וברשתות חברתיות. 

בחרו מקצוענים בלבד

אל תתפשרו על עו"ד כללי. בחרו משפטן מנושה בתחומים שציינו לעיל ובדקו כי הוא זכה במרבית התיקים שניהל – בדיקה שניתן לבצע בקלות באמצעות אתרים של פסקי דין. בהצלחה!

קראו למי מגיע גימלה מהמוסד לביטוח לאומי

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

בכלכלה המודרנית, אפשר לומר שמיתוג הפך לעניין שבשגרה. מיתוג לעסקים נתפס ובצדק, כמו אוויר לנשימה עבור עסקים. הוא מסייע לעסקים להפוך ליותר בולטים מול המתחרים.

קרא עוד »