קראפטי פלוס, מייטי או מייטי פלוס – מה עדיף לי?

מכשירי אידוי משמשים לחימום עשבי תיבול ושמנים עד לטמפרטורה מסוימת, אך אינם מספיקים לבעירה. היתרונות של אידוי הם שזה יכול להיות חלופה בריאה יותר לעישון כי אין עשן או בעירה. מכשירי אידוי יכולים להיות טובים יותר גם עבור אלו שיש להם בעיות נשימה מכיוון שהאדים קלים יותר לריאות. וופורייזר הוא מכשיר המשמש לחימום הקנאביס בדיוק מספיק כדי שישחרר את החומרים הפעילים ואז יאדה אותם. זה יוצר אדים, שניתן לשאוף. בכל אופן, קראפטי פלוס יוכל להועיל לכם רבות. מדובר במכשיר אידוי שלא תרצו לפספס.

קראפטי פלוס – הסבר

מאמינים כי מכשירי אידוי בריאים יותר מעישון מכיוון שהם משחררים פחות רעלים וחומרים מסרטנים. הם גם מאפשרים לאנשים לצרוך קנאביס ומגוון מוצרי סיבידי בצורה דיסקרטית יותר, שכן לאדים אין שום ריח מיוחד. וופורייזרים הם המצאה חדשה יחסית שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. הם משמשים בדרך כלל לבעירה של החומר הצמחי בטמפרטורה נמוכה מזו הנדרשת לשריפתו ומייצרים צורה אידוי של המוצר. מכשירי אידוי שימשו למטרות רפואיות במשך אלפי שנים, אך רק לאחרונה הם הפכו פופולריים בקרב משתמשי פנאי. מכשיר אידוי קראפטי פלוס נחשב לפשוט מצוין בעצם.

ישנם סוגים רבים ושונים של וופורייזרים בשוק כיום, כאשר לכל אחד יש תכונות ושימושים ייחודיים משלו. הסוג הנפוץ ביותר הוא הוופורייזר הנייד, הניתן לטעינה דרך יציאת USB או עם מתאם שקע וניתן לשינוע בקלות לכל מקום. מכשירי האידוי הללו הם לרוב סבירים מאוד, ולכן הם פונים לאנשים שרוצים להשתמש בהם תוך כדי תנועה או שלא רוצים להוציא הרבה כסף על הרכישה שלהם. מכשירים אלו מגיעים לרוב עם שני תאים: אחד מלא בחומר צמחי ואחר שמכיל מים או נוזלים; נוזל זה עוזר ליצור שאיפות חלקות יותר תוך קירור

הסבר נוסף בנושא המדובר

וופורייזר הוא מכשיר המחמם את חומר צמח הקנאביס כדי לשחרר את החומרים הפעילים. ההבדל העיקרי בין וופורייזר לבונג הוא שוופורייזר לא שורף את החומר הצמחי. זה פשוט מחמם אותו מספיק כדי לשחרר את החומרים הפעילים, שאותם נשאפים. מכשירי אידוי הם גם בריאים יותר מכיוון שהם אינם מייצרים עשן, זפת או חומרים מסרטנים.

מכשירי אידוי מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים. ישנם דגמים שולחניים שמתחברים לשקע וגרסאות ניידות שניתן להפעיל באמצעות סוללות או לטעון באמצעות מתאם. לדגמים שולחניים יש חיי סוללה ארוכים יותר אבל הם לא ניידים כמו דגמים ניידים. גם דגמים ניידים צריכים להיטען בתדירות גבוהה יותר מאשר גרסאות שולחניות, אבל הם נוחים יותר לשימוש תוך כדי תנועה. ישנם סוגים רבים ושונים של חומרים המשמשים לאידוי כגון עץ, מתכת, זכוכית, סיליקון, פלסטיק וחומרי קרמיקה בין היתר. 

>אולי יעניין אתכם גם לקרוא על חידושים בתחום של סיגריות אלקטרוניות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוחות מחיקים גדולים – יתרונות וחסרונות
    אתם מתלבטים כבר לא מעט זמן איזה לוח מחיק כדאי לכם לקנות למשרד? תוהים באיזו אופציה לבחור כי...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
אלעד ישראל – פרויקט המגורים החדש של תל אביב מבית פארק בבלי
הזדמנויות לא תמיד חוזרות פעם שנייה ובוודאי שלא בפעם השלישית. אם יש משהו שאסור לכם לפספס, זה את פרויקט...
קרא עוד »
יונ 05, 2022
הגשת דוח שנתי למס הכנסה, שלבים בתהליך
הגשת דוח שנתי לרשויות מס הכנסה היא חובה מכרעת עבור עסקים ואנשים פרטיים להבטיח עמידה בתקנות המס ולספק...
קרא עוד »
יול 27, 2023