יצירה אווירה ללקוחות על ידי בישום המשרדים

יצירה אווירה ללקוחות על ידי בישום המשרדים

הפצת ריח אוטומטי במשרד הופך להיות סימן ההיכר של כל משרד, מי שעובד בפרוזדורים בקומות השונות של מגדלי המשרדים מריח את הריח המופלא כשהוא עובר  ליד הדלת ובלי להסתכל על השלט, הוא כבר יודע ליד איזה משרד הוא חלף.

לקוחות המגיעים למשרדים 

הלקוחות הם הכוח המניע בכל משרד והם אלו שיוצרים את המכירות ואת ההכנסות. לכן חשוב להנהלת כל משרד, ליצור עבורם אווירה נעימה כשהם מגיעים למשרד.

התחושה הנהדרת שמעניקים ללקוחות מתחילה בחיוך, שירות בטיב מעולה וריח נעים שמופץ באוויר. המטרה היא להעניק ללקוחות תחושה של ביתיות וכך ירגישו במשרד המארח אותם בנוח, בדיוק כמו בביתם.

הפעלת מפיץ ריח חשמלי

כדי ליהנות מריחות עוצמתיים כמו ריח של בית מלון שכולם אוהבים, רוכשים מתקן שהקיבולת שלו מתאימה לשטח של המשרד ובמידת הצורך רוכשים יותר ממכשיר אחד, כאשר כל אחד מהם מוצב במקום אחר ברחבי המשרד. בנוסף לכך יש לתכנת אותו על פי הצורך כך שהריחות יהיו אפקטיביים לאורך זמן. בכל כמה זמן תתבצע ההתזה ומה יהיה פרק הזמן שבו היא תפעל. 

אורחים חדשים המגיעים למשרד 

מי שמגיע בפעם הראשונה למשרד ועדיין לא מכיר את העובדה שבמשרד זה קיים ריח ייחודי, מוקסם מהעובדה שיש ריח ברחבי המשרד, השמחה היא כה גדולה שבדרך כלל האורח מחייך ומסניף את הריח הנפלא כמו לדוגמה אם מדובר בריח של פריחה, ים או בושם אהוב.

כשהוא מסיים את הפגישות שלו ועוזב את המשרד הוא חש בהבדל הגדול בין השטחים מחוץ למשרד לבין המשרד שזה עתה עזב. 

במקרים רבים הרושם הרב שמותיר מפיץ הריח (הכירו את המגוון באתר https://danscent.com), מדרבן אורח זה לרכוש מתקן כזה גם עבור המשרד שלו וכך ליצור אווירה נפלאה. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »