איך להגיע לאיזון כלכלי בדרך חדשה

הישרדות כלכלית

כאשר מדברים על איזון כלכלי, באופן אוטומטי רוב האנשים חושבים על מאזן החשבון שלהם, גודל ההכנסות ביחס לגודל ההוצאות, דרכים שונות שבאמצעותן ניתן לצמצם מעט את יוקר המחייה וכדומה. שיטות אלו כמובן חשובות וכדאי להתייחס אליהן ברצינות, אך חשוב להבין כי ניתן להגיע לאיזון כלכלי גם בדרכים אחרות. למעשה, המילה "איזון" מהווה את מילת המפתח, היות ואדם שנמצא בחוסר איזון מבחינת התודעה שלו, יתקשה מאוד להגיע לאיזון בכל תחומי החיים השונים. הרי אדם שנמצא תחת סטרס גבוה, סובל ממחשבות טורדניות ולא מצליח להתרכז יותר מדי בחיי היום – יום שלו, יתקשה מאוד להשקיע את האנרגיה הדרושה כדי לשמור על איזון והישרדות כלכלית. אך תרגול קבוע של מדיטציה יכול לשנות לחלוטין את המצב, היות והמדיטציה ידועה בתור כלי שימושי לצורך הורדת רמות הלחץ ולצורך יצירת איזון פנימי.

איזון כלכלי באמצעות מדיטציה

חשוב להבין כי העולם החיצוני שמקיף אותנו, מהווה קודם כל השתקפות של התודעה שלנו. כלומר, כל מה שאנחנו חווים מגיע במקור מתוך המוח שלנו, ולכן הוא זה שיכול לשנות את המצב ולהביא אותנו לאיזון כלכלי ולחיי שפע. ניתן למצוא כמובן שיטות תרגול שונות, החל מתרגילי ריכוז שנועדו למקד את המיינד שלנו, ועד לתרגילי נשימה, חזרה על מנטרות ומדיטציות בסגנונות שונים. בזמן תרגול המדיטציה, המוח שלנו מגיע לאט – לאט למצב של רגיעה, דבר שמתבטא בעבודה בגלי אלפא או בגלי תטא. במצב הזה, ניתן לחקור את הדפוסים העמוקים ביותר אשר מובילים אותנו בפעולות שלנו ובבחירות שלנו בחיים. זוהי דרך מעולה להכיר את החלקים הפנימיים ביותר שלנו, אשר גורמים לנו לא פעם ללא מעט צרות ובעיות בחיים. למשל, אנשים רבים מונעים מתוך מחשבות של עניות, אשר מונעות לחלוטין את האפשרות להגיע לחיי שפע. אך תרגול של מדיטציה גלויה בשילוב עם פקודות סאבלימנליות אשר משפיעות ישירות על תת המודע שלנו, יכול להוביל לתודעת שפע ולהגיעה לאיזון כלכלי ואף יותר מכך.

לסיכום, איזון כלכלי יכול להיות מושג בדרכים שונות, בין היתר באמצעות שינוי דפוסי ההתנהגות שלנו ושינוי דפוסי החשיבה. מדיטציית שפע יכולה להוסיף המון לחיי השפע של כל אחד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »