כל מה שרציתם לדעת על גניבה ממעביד

גניבה ממעביד

לא סתם התורה קבעה איסור מוחלט על גניבות וקבעה את האיסור הזה בעשרת הדברות. לא סתם החוק הישראל כל כך ברור וקובע כי אסור לגנוב. אך המציאות מלמדת אותנו כי פעמים רבות אנשים לא עומדים בפיתוי וגונבים כאשר יש להם הזדמנות לכך ועל רקע זה יש להזכיר את הנושא של גניבה ממעביד. כאן המקום לציין כי כאשר אנחנו מדברים על אישום בגין גניבה מאוד יכול להיות כי המשטרה טועה בחשד שלה וכי אותו אדם אשר מופנים נגדו אישומים הוא בכלל חף מפשע. כמו כן אנחנו צריכים לזכור כי לעתים לגניבה יש סיבות מקלות כמו מצב כלכלי קשה מאוד, מצב רפואי המחייב כספים רבים או שבכלל האדם שנגב התכוון להחזיר כל שקל ושקל. על כן ניתן לומר שכאשר אנחנו מדברים על גניבה המצב הוא לא שחור ולבן וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

מה הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות אם נפתחת חקירה משטרה כנגדנו?

עליכם לקחת בחשבון כי גלגלי הצדק לא תמיד עובדים כמו שצריך וגם אם אתם חפים מפשע אתם עלולים להיות מאושמים בעת חקירה משטרתית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדבר החכם ביותר שאדם אשר נפתחת נגדו חקירה משטרתית בגין גניבה יכול לעשות זה לפנות אל עורך דין פלילי באתר bayerlaw.co.il. העורך דין ייצג אתכם לא רק בבית המשפט אלא גם בעת החקירה עצמה ויבטיח כי המשטרה תשמע את הצד שלכם ותוכל לקבל החלטה האם להגיש נגדכם כתב אישום או לא. כך תבטיחו כי הייצוג שלכם יהיה הטוב ביותר וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מה אנחנו צריכים לדעת על אישומים פלילים?

כאשר אנחנו מדברים על אישומים פליליים אנחנו צריכים לזכור כי תיקים רבים לא נסגרים בבית המשפט אלא בעסקאות טיעון לפני ובזמן המשפט. על כן כאשר אתם בוחרים עו"ד פלילי אתם צריכים לבחור עו"ד אשר מתמחה בעולם הזה של עסקאות טיעון ואשר יבטיח כי תוכלו לסגור את העסקה הטובה ביותר שיש והאיכותית ביותר שיש.

בשיתוף: מגזין כלכלה ישראלית e-conomy

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »