כל מה שרציתם לדעת על גניבה ממעביד

גניבה ממעביד

לא סתם התורה קבעה איסור מוחלט על גניבות וקבעה את האיסור הזה בעשרת הדברות. לא סתם החוק הישראל כל כך ברור וקובע כי אסור לגנוב. אך המציאות מלמדת אותנו כי פעמים רבות אנשים לא עומדים בפיתוי וגונבים כאשר יש להם הזדמנות לכך ועל רקע זה יש להזכיר את הנושא של גניבה ממעביד. כאן המקום לציין כי כאשר אנחנו מדברים על אישום בגין גניבה מאוד יכול להיות כי המשטרה טועה בחשד שלה וכי אותו אדם אשר מופנים נגדו אישומים הוא בכלל חף מפשע. כמו כן אנחנו צריכים לזכור כי לעתים לגניבה יש סיבות מקלות כמו מצב כלכלי קשה מאוד, מצב רפואי המחייב כספים רבים או שבכלל האדם שנגב התכוון להחזיר כל שקל ושקל. על כן ניתן לומר שכאשר אנחנו מדברים על גניבה המצב הוא לא שחור ולבן וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

מה הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות אם נפתחת חקירה משטרה כנגדנו?

עליכם לקחת בחשבון כי גלגלי הצדק לא תמיד עובדים כמו שצריך וגם אם אתם חפים מפשע אתם עלולים להיות מאושמים בעת חקירה משטרתית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדבר החכם ביותר שאדם אשר נפתחת נגדו חקירה משטרתית בגין גניבה יכול לעשות זה לפנות אל עורך דין פלילי באתר bayerlaw.co.il. העורך דין ייצג אתכם לא רק בבית המשפט אלא גם בעת החקירה עצמה ויבטיח כי המשטרה תשמע את הצד שלכם ותוכל לקבל החלטה האם להגיש נגדכם כתב אישום או לא. כך תבטיחו כי הייצוג שלכם יהיה הטוב ביותר וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מה אנחנו צריכים לדעת על אישומים פלילים?

כאשר אנחנו מדברים על אישומים פליליים אנחנו צריכים לזכור כי תיקים רבים לא נסגרים בבית המשפט אלא בעסקאות טיעון לפני ובזמן המשפט. על כן כאשר אתם בוחרים עו"ד פלילי אתם צריכים לבחור עו"ד אשר מתמחה בעולם הזה של עסקאות טיעון ואשר יבטיח כי תוכלו לסגור את העסקה הטובה ביותר שיש והאיכותית ביותר שיש.

בשיתוף: מגזין כלכלה ישראלית e-conomy

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם הפרעות שינה הן גורם בהרטבות לילה? ד"ר קובי שגיא מסביר
ילדים לא תמיד חיים ברוגע ובשלווה כפי שאנחנו סבורים. אמנם אין להם את העול שאנו נושאים על הכתפיים שלנו,...
קרא עוד »
יול 22, 2020
מה זה קרן השתלמות
אפיקי חיסכון מאז ומתמיד היו דרך מצוינת לכל אדם, עצמאי או שכיר, להשקיע בחיסכון לטווח בינוני או ארוך כדי...
קרא עוד »
דצמ 02, 2021
מהו הליך גילוי מרצון?
הליך גילוי מרצון הוא הליך בו אזרח המדינה מודיע מרצונו לרשויות המס על עסקאות שביצע או על כספים הקיימים...
קרא עוד »
מרץ 28, 2020