פיתוח מנהלים – קורס מנהלים – ליווי אימון אישי ומנטורינג

חוק 10,000 השעות מוכר לכל אחד ואחת המבקשים להצטיין ולהפוך לעילוי בתחום פעילותו. האם הקצנו מחשבה לגבי הספורטאים שאנו מעריצים ברמה המקומית וברמה העולמית? מה עושה אותם למיוחדים כל כך? מדוע ספורטאי על זקוקים מדוע מייקל ג'ורדן, קארים עבדול ג'אבר, מסי, אמבפה, לברון ג'יימס, קאריי ארווינג ואחרים הגיעו למקום שהם הפכו לספורטאי על. הפכו לדמויות שזוכות להערכה והערצה גם אחרי פרישתם? 

פיתוח מנהלים – קורס מנהלים – ליווי אימון אישי ומנטורינג זה הפתרון למבקשים להצטיין בתחומי הניהול

התשובה היא ברורה. לאורך כל חייהם הם לא הפסיקו ללמוד להתאמן ולרכוש מיומנויות טובות ויעילות יותר. מדוע להם מותר להיעזר במאמנים ומנטורים אישיים? מדוע הם יוצאים למחנות אימונים. זאת ועוד, מוסיקאים, סופרים או רקדנים בטופ 10 העולמי נדרשים לליווי הדרכה ועוסקים באופן קבוע בפיתוח מיומנויות ותרגול פעם אחר פעם בדרך אל עבר השלמות. כל אחד מהם אימץ את חוק 10,000 השעות הנדרשות להפוך לכוכבי על – כל אחד בתחומו. אין הישגים משמעותיים ללא עבודה קשה והשקעה מתמדת. איך אנחנו כחברת ייעוץ ארגוני וכיועצים ארגוניים מיישמים זאת לעולם הניהול והעסקים?

קורס מנהלים משולב בייעוץ עסקי – מנטורינג וליווי מקצועי אישי

הכיצד מבצעים זאת נכון בעולם העסקי? בעולמות הניהול והמכירות? כאן אנו נכנסים לתמונה. כחברה לייעוץ ארגוני אנו מתמקדים בהעצמה ופיתוח ההון האנושי. עושים זאת באמצעות פיתוח מנהלים ועובדים בכירים. נעזרים בקורס מנהלים או סדנת מנהלים ייחודית שפיתחנו שבחלק מרכזי בתהליך יש שלב חשוב של ליווי ואימון אישי ומנטורינג למשתתף הבודד. 

קורס מנהלים – פיתוח מנהלים – בפורמט "אחד על אחד" המותאמת לך. 

בואו ונבדוק מה עשוי להתאים יותר לצרכים ולאופי שלך? לצרכים וליכולות של המנהלים אצלך בארגון? האם עבודה קבוצתית באמצעות קורס מנהלים או סדנה? האם תהליכים אישיים בפורמט אימון אישי ועסקי ומנטורינג? בכל מקרה אנו במסגרת תהליכי הליווי העסקי, אימון אישי למנהלים, ליווי ופיתוח מנהלים נתמקד תמיד בשלב הראשון באימוץ חזון ותרבות המקדשת למידה והתפתחות מקצועית ואישית של המשתתפים. הייתי רוצה לציין כי היתרונות של שילוב המנטורינג, והאימון עסקי האישי בתהליכים.

מרחיבים את "ארגז בכלים" של המשתתפים

אנו נעבוד פרטנית מול כל אחד מהמשתתפים. נביא להרחבת סל הכלים הניהוליים של כל אחד ואחת מהמשתתפים. לפיכך אנו מאמינים ובטוחים כי זהו השילוב הנכון בין קורס מנהלים פרונטלי לבין תהליכי אימון אישי ומקצועי. אנו מאמינים כי השילוב המנצח למנהלים ולמנכ"לים חייב להתבצע הן בכיתת הלימוד והן בלימוד והטמעה בשטח. כחברה ייעוץ ארגוני המתמחה בפיתוח ההון האנושי ובהדרכה אנו מעניקים תוכניות פיתוח מנהלים – קורס מנהלים וסדנאות ניהול המתמקדות בהעצמה למנכ"לים ולמנהלים. אנו מאמינים כי חובה להשקיע בפיתוח והעצמת מנהלים ועובדים, מאמינים כי לכל אחד ואחת בכל גיל, יש אפשרות לצמיחה ולהתפתחות. 

חוויה מתקנת בתחומי העצמה ופיתוח מנהלים

אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה או עסק משפחתי קטן אך רווחי, המעסיק בין 5-25 עובדים ועד עכשיו הסתדרת לבד. נמנעת מלהשקיע בפיתוח והעצמה שלך כבעלים ו/או כמנכ"ל? או להשקיע בפיתוח מנהלים לצוות הניהולי שלך בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שאתה ארגון קטן מידי? 

ייתכן כי בגלל שאולי שמעת ו/או חווית בעצמך תהליכים לא מספיק מקצועיים בתחום של תהליכי פיתוח מנהלים – קורס מנהלים – ליווי אימון אישי ומנטורינג? היה ומבקש לקבל מידע נוסף? כנס לבלוג – שם תמצוא מאגר עצום של מאמרים ופוסטים שירחיבו לך את תודעה הניהולית והמנהיגותית. ההמלצה שלנו: אמצו לעצמכם תרבות תמידית של למידה והעשרה כדרך חיים ניהולית ואישית!

מהו ההיגיון להשקיע בתוכנית העצמה אישית, בקורס מנהלים? 

אשמח כי נקבע פגישה. נבחם יחד את ההיגיון להשקיע בתוכנית העצמה אישית, בקורס מנהלים או בתוכנית פיתוח מנהלים ייחודית לצרכים שלך ושלך מנהליך. יתכן כי תשתכנע להשקיע בהעצמה ולימוד בפעם הראשונה בך כמנכ"ל או כבעלים. תופתע לגלות כי התרומה השולית עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך ושל מנהליך ועובדיך. 

מהי ההמלצה החד משמעית שלנו? 

כיועצים ארגוניים המתמחים גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שדווקא כיום – ההשקעה בפיתוח והעצמה למנהלים ועובדים, למנכ"לים ובעלי חברות, בכירים, השקעה מאד משתלמת. השקעה חכמה נכונה ונבונה. אשמח להיות לצידך לאורך תהליכי פיתוח מנהלים – קורס מנהלים – ליווי אימון אישי ומנטורינג. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. צלצל אלי 0544-814332 או חייג 03-9032222.

המחברת: אירית הגלילית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אקאנה מול רויאל קנין – איזה מזון לחתול מנצח?
כשאנחנו ניגשים לחנות חיות על מנת לרכוש מזון לחתול שלנו, הרי שאנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של...
קרא עוד »
מאי 24, 2020
כורסת עור או כורסת בד – מה עדיף?
אם אתם רוצים לרכוש כורסה נוחה שתתאים גם לאירוח וגם לשעות הפנאי - כמו לצפייה בטלוויזיה או לקריאת עיתון,...
קרא עוד »
יול 07, 2021
צמנט – 5 שימושים נפוצים
כיום יש לא מעט חומרי בניה אשר מסייעים להתמודד עם לא מעט קשיים או צרכים חיוניים להליך הבניה הבטוחה...
קרא עוד »
נוב 10, 2020