ניתוח הרמת עפעפיים – האם זה מסוכן?

1941386-min

העפעפיים שלנו הן החלונות של העיניים. והעיניים: בדרך כלל ברורות, מאירות את הפנים, כמו גם יפות הרבה יותר כשהעפעפיים פתוחות ומורמות. נשים וגברים בכל הגילים מאמינים כי העניים הן הדלת לנשמה, ואכן, אין כמו מראה צעיר ורענן של עפעפיים שמציגות את העין בצורה נעימה. אבל מה קורה כשמתבגרים? ככול שאנו מתבגרים העור שלנו הופך לרפוי יותר, פחות גמיש ופחות מתוח. במקרים כאלה רבים בוחרים לבצע ניתוחים קוסמטיים מסוגים שונים כדי להנות ממראה רענן וצעיר יותר.

 

אז למה צריך לעשות ניתוח עפעפיים? והאם זה מסוכן?

בכול הנוגע לבחירה בפרוצדורה כזאת, הפרוצדורה נחשבת שכיחה משום שהיא מספקת ראייה ברורה יותר, מראה עור רענן וצעיר, ושינוי דרמתי לפנים – זאת במקרה של שנים רבות בהן העפעפיים מעיבות על מראה העיניים. כיום אפשר למצוא מגוון דוגמאות לאנשים שביצעו את הפרוצדורה בעוד שבתוך אתרים של מנתחים פלסטיים תמצאו מידע ותמונות של 'לפני ואחרי' הרמת עפעפיים.

בכול הנוגע לסכנה בניתוח  כזה, חשוב לדעת כי שבמרבית המקרים לא נשקפת סכנה ממשית בניתוח ומקרים שבהם יש תקלה או בעיה – נחשבים נדירים. התהליך נחשב קל יחסית לביצוע ואינו דורש ימי החלמה רבים.

 

כיצד מתנהלת הפרוצדורה

על מנת לבצע את הפרוצדורה מבצעים המומחים חתוך קטן מתחת לריסים. דרך החתך מוציאים עודפי שומנים ועור, ולאחר מכן מותחים את העור כך שהוא מעלה ו"פותח" את העין. הצלקת של מתיחת עפעפיים אינה נראית לעין ומשך זמן ההחלמה הוא שבועיים. כדי לבצע את הפעולה הצורה הטובה מכול בחרו כירורג מומחה שקיבלתם אודותיו המלצות שיכול לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »