קיבוע זכויות פנסיוניות

קיבוע זכויות פנסיוניות

לכל אדם אשר יוצא לפנסיה קיימות זכויות והטבות מס, אך רוב הציבור אינו מודע להם. לכן כל מי שאמור לצאת לגמלאות חייב לבדוק זאת באמצעות יועץ מומחה בתחום זה.

קיבוע זכויות פנסיוניות

המטרה של כל מי שמקבל כספים עם צאתו לגמלאות היא למצות את מלוא הזכויות והטבות המס. לכן יש לבדוק נושא זה ברשויות המס ולבצע קיבוע זכויות פנסיוניות, כדי שלא יהיה כל שינוי בהטבות שנקבעו לאדם הספציפי בהתאם לכספים שהוא אמור לקבל. 

סיוע של יועץ פנסיוני 

יועץ פנסיוני הוא אדם מקצועי שבקיא בכל נושא בתחום תכנון פיננסי ופרישה לפנסיההטבות המס, הזכויות, בדיקת הזכאויות ועוד. הוא נפגש עם הגמלאי ששוכר את שירותיו, בוחן את כל המסמכים על הקופות הפנסיוניות שלו, קופות הגמל, פיצויים שאמורים להתקבל ועוד.

בהתאם לנתונים הללו הוא עושה סדר ויוצר בתיאום עם רשויות המס את קיבוע זכויות פנסיוניות מתוך כלל הכספים שלו. בדרך זו הלקוח ישלם מס מינימלי על פי החוק, על הקצבה החודשית ועל מענקי הפרישה. 

ליועץ זה יש את כל הידע והוא מבצע את כל התחשיבים הנדרשים, כדי להציע ללקוח שלו את ההצעה שהיא הנכונה ביותר עבורו בפאן הפיננסי.

ניתוב הכספים לקראת הפנסיה 

לאחר קבלת ההחלטות המתאימות ביותר, נוצר קיבוע זכויות פנסיוניות אשר אינו משתנה וכך הגמלאי מרגיש שהוא ביצע את הצעדים הנכונים ביותר, יצר לעצמו ביטחון כלכלי, שקט נפשי ומרגע זה הוא לא צריך לטפל בנושא הכספים, כיוון שהכול מסודר ומתואם.

יועץ כלכלי 

ליווי של יועץ כלכלי מומחה בתחום של תכנון פרישה הוא נושא אקוטי ולכן מומלץ לכל גמלאי להיעזר בשירותיו. העלות של היעוץ שלו חוסכת לגמלאי תשלום מס גבוה ובזכות הליווי שלו הכספים מנותבים לדרכים הנכונות ביותר עבור הפנסיונר.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »