גמישות מחשבתית לעסק שלך

שאלה אולי פילוסופית אבל מה הופך עסק לעסק מצליח? עסק שמחזיק הרבה שנים מעמד? עסק שמכניס הרבה כסף? עסק שמאפשר לעובדים ולמנהלים לא לעבוד יותר מדי קשה ולקיים איכות חיים תוך שהם מבלים יותר זמן עם המשפחה שלהם? האם הצלחה מחזיקה לאורך זמן? כל אלו שאלות שכל מי שיש לו עסק פשוט חייב לשאול את עצמו אם הוא רוצה להתקדם בשנת 2022. יתרה מזאת, אנחנו חיים ב2022, משמע, אנחנו כבר יודעים היטב שהעולם הזה הוא עולם שיכול להביא לנו בכל יום הפתעות, טובות או רעות, אנחנו כל הזמן נמצאים בתנועה, הדינמיקה מתרחשת למעשה ממש כל הזמן. 

גמישות מחשבתית היא מונח בעולם העיסקי המתחדש שמכיר בכך שאנחנו חיים בעידן בו דברים משתנים במהירות. אנחנו חיים בעידן מהיר וכולנו, בעקבות הטלפונים החכמים, החדירה של הרשתות החברתיות ועוד, רגילים לכך שכל הזמן משפרים את השירות שנותנים לנו. אנחנו כבר לא מחכים למשלוח בדואר ואנחנו כבר לא צריכים לעבוד קשה כדי לרכוש מוצרים בסופר, הכל מגיע אלינו דרך הנייד ומייד. אנחנו כבר לא צריכים לבנות קהל לקוחות נאמן לאורך שלושים שנים, אנחנו יכולים להשקיע ברשתות החברתיות ולהגיע למאות ולאלפי קונים. כך שהעניין הוא לא מה שנמצא בחוץ כמו מה שעובר עלינו בפנים. 

גמישות מחשבתית תעזור לכם למצוא את הרעיון הבא

מי שרוצה לבנות עסק בשנת 2022 חייב להישאר עם ראש פתוח ולחשוב כל הזמן איך להתחדש ותמיד לגייס מוטיבציה ללמידה. עסקים שעומדים במקום בסופו של דבר לא מצליחים לעבור 'לשלב הבא'. אנחנו חיים בעידן בו אם אנחנו לא נחשוב יצירתי כל הזמן, נהיה בעלי גמישות מחשבתית ונראה כיצד אנחנו יכולים לתעל את האפשרויות שנקרות על ידינו, פשוט לא נגיע רחוק. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התחדשות עירונית והשפעתה על ענף הנדל”ן
בעשורים האחרונים, התחדשות עירונית הפכה לנושא חם בענף הנדל"ן. זאת בשל העובדה שערים רבות מורחבות...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
תביעת תאונות אישיות – איך זה עובד
ביטוח תאונות אישיות מספק למבוטח כיסוי כנגד תאונות שאינן קשורות אל תביעת תאונת עבודה או תאונות דרכים...
קרא עוד »
יונ 14, 2021
מוניות קרית שמונה 24 שעות – איך נקבע המחיר של שירות מוניות?
כשאנחנו מזמינים שירות מסוים לצרכים פרטיים או עסקיים, באופן טבעי אנחנו מצפים לקבל מידע על העלויות...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022