האם לנקות חלונות בגובה יקר?

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא פרויקט רחב היקף הדורש היערכות מיוחדת של הצוות, הפעלת פוליסת ביטוח ואישורים ייעודיים.

לאור העבודה המורכבת והעלויות הגבוהות של הביצוע, ניקיון חלונות בגובה אינו יקר, הסכום הנגבה הוא הוגן ובהחלט סביר. מיזם מסוג זה לא מבצעים לעיתים תכופות לאור המורכבות שלו ולכן הדיירים נושאים בעלויות הללו בדרך כלל פעם או פעמיים בשנה כך שהעלויות הן הגיוניות ולא מוגזמות.

ניקוי חלונות בגובה

לפני משימות הניקיון, מתבצעת חשיבה על אופן הביצוע של העבודה הספציפית, בהתאם לדברים הנראים בשטח. התכנון המדוקדק מראש יוצר את שיטת הפעולה כדי שבסופו של דבר כל החלונות החיצוניים של הבניין יהיו נקיים למשעי.

ניקוי חלונות בגובה מתבצע רק בשיטת סנפלינג, ברוב המקרים לא מבצעים עבור מטרה זו הרמה של פיגומים בהיקף כל הבניין ובטח שלא בבניינים גבוהים. החברה מפעילה כמה צוותים של עובדים מיומנים ומנוסים אשר מבצעים את המיזם בשיתוף פעולה ביניהם.

אפשר להעסיק עבור פעולות מסוג זה רק עובדים שעברו קורס גלישה בגובה רב והם צלחו את המבחן המעשי. הקשירה בדרך הנכונה לחבלים, האבטחה והעיגון לנקודה המבוטנת על הגג הם נושאים אקוטיים לאור המסוכנות הרבה של עבודה בגובה. רק עובד מיומן שיש ברשותו תעודת גלישה יכול להצטרף ולבצע את הפעולות הנדרשות.

אופן ביצוע ניקיון החלונות החיצוניים בבניין גבוה

מכיוון שפרויקט מסוג זה אינו מתבצע לעיתים תכופות, קיימת הקפדה מהותית על אופן הניקיון. העובדים משתמשים בחומרי ניקוי בטיב מעולה אשר אמורים לשמור על ניקיון החלונות לאורך זמן. הם משפשפים ומקרצפים באופן יסודי באמצעות מברשות וכלי ניקוי נוספים כל נקודה בעייתית של לכלוך שנדבק לחלונות השונים.

פרויקט ניקוי חלונות בכל בניין נמשך כמה ימים ואף מעבר לכך בהתאם לגובהו של המבנה ולמספר החלונות בהיקפה של כל קומה.

היתרון הבולט הוא שבתום המשימות, החלונות מבריקים ואפשר ליהנות מהנוף.

עלות ניקוי החלונות

לאור העבודה הסבוכה המצריכה הרבה מאד תכנון ופעילות קשה מאסיבית ומסוכנת של העובדים, עלות ניקוי חלונות הגובים בעבור העבודה היא הגיונית ולא יקרה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »