סקירה על ציוד תאורה

ציוד תאורה

כל אחד יודע כי הפקת אירוע מורכבת מהמון גורמים כמו; מעצבים, מפיקים, צלמים, מוסיקה, תאורה, כיבוד ועוד ולכן דורשת תיאומים רבים. כמובן שכל אדם שעורך אירוע מעוניין שהוא יהיה מושלם וייחודי ושהאורחים המוזמנים ייצאו בתחושה שהיה אירוע מרשים.

כמובן שאחד הדברים שמוסיפים נופך לאירוע וגורמים לו להיות חוויה מיוחדת הוא תאורה. ככל שהתאורה תהיה יותר מושקעת וצבעונית, היא תגרום לאירוע להיות יותר מיוחד והאורחים לא יגמרו להתפעל ממנו, לכן מומלץ לבדוק ציוד תאורה באתר מיוזיקול מבעוד מועד.

איך בוחרים ציוד תאורה לאירוע?

לפני שסוגרים על תאורה לאירוע, שוב לשבת עם צוות החברה ולתת להם את כל פרטי האירוע, כגון: באיזה סוג אירוע מדובר – חתונה, מסיבה או כנס, באיזה מקום האירוע עומד להתקיים – גן אירועים, על שפת הים או בחורשה קסומה, איזה אופי אמור האירוע לשאת– רומנטי, מכובד, או ילדותי ועליז. בהתאם לנתוני האירוע יוכל מעצב התאורה לומר באיזו תאורה מומלץ לבחור על מנת שהאירוע יהיה הכי מרשים שרק יכול להיות.

כמו בכל התחומים האחרים, יש גם בתחום התאורה אופנות, טרנדים ומגמות מובילות. וכאשר פונים להתייעץ עם מומחי תאורה הם ידעו להמליץ באיזה סוג תאורה לבחור על מנת לגרום לאירוע להיות אופנתי בד בבד עם שילוב של תאורה ברמה גבוהה.

תאורה צבעונית לאירוע

אחת הדרכים הנפלאות לעיצוב תאורה היא לבחור בתאורה צבעונית, כזו שניתן לשלוט עליה ולשחק בצבעים במהלך האירוע באמצעות מערכת בקרה. תאורה כזאת תאפשר לשלוט באווירה של האירוע בשלביה השונים, לדוגמא, בזמן הסעודה להחליף לתאורה חמה ורומנטית ובזמן הריקודים להפוך אותה לתאורה בעלת צבעים עליזים ומקפיצים.

תאורה צבעונית היא אחד הדברים שיגרמו לאירוע להיות שיחת היום גם הרבה אחרי שיכבו האורות.

הפעלת תאורה בשטח פתוח

כאשר מקיימים אירוע במקום פתוח שלרוב לא קיימת בו נקודת חשמל, יש לשכור גם גנרטור שבאמצעותו יפעל ציוד התאורה ומערכות ההגברה. את הגנראטור יש לבחור בהתאם לכמות מכשירי התאורה שיהיו באירוע כדי שהוא יפעל בצורה הכי טובה וייתן תוצאה מקסימאלית.

בשביל להפוך כל אירוע לבלתי נשכח מומלץ לשכור ציוד תאורה איכותי ומרשים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מהו מרזב?

מהו מרזב?

מרזב. רבים מאתנו כבר לא ממש מבחינים בו מרוב שהתרגלנו כי מדובר בחלק אינטגרלי של כל מבנה. מהו מרזב? צנרת המשתרבבת לה ממרפסות הבית –

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

האם לנקות חלונות בגובה יקר?

ניקוי חלונות בגובה הוא פרויקט רחב היקף הדורש היערכות מיוחדת של הצוות, הפעלת פוליסת ביטוח ואישורים ייעודיים. לאור העבודה המורכבת והעלויות הגבוהות של הביצוע, ניקיון

קרא עוד »
איתור ליקויי בניה

רשימה לאיתור ליקויי בניה

לא מעט אנשים אשר רוכשים דירות חדשות מקבלן, מגלים כאשר הם מקבלים את הדירה לא מעט ליקויי בנייה במבנה עצמו. על מנת להימנע מכניסה לדירה

קרא עוד »