סקירה על ציוד תאורה

ציוד תאורה

כל אחד יודע כי הפקת אירוע מורכבת מהמון גורמים כמו; מעצבים, מפיקים, צלמים, מוסיקה, תאורה, כיבוד ועוד ולכן דורשת תיאומים רבים. כמובן שכל אדם שעורך אירוע מעוניין שהוא יהיה מושלם וייחודי ושהאורחים המוזמנים ייצאו בתחושה שהיה אירוע מרשים.

כמובן שאחד הדברים שמוסיפים נופך לאירוע וגורמים לו להיות חוויה מיוחדת הוא תאורה. ככל שהתאורה תהיה יותר מושקעת וצבעונית, היא תגרום לאירוע להיות יותר מיוחד והאורחים לא יגמרו להתפעל ממנו, לכן מומלץ לבדוק ציוד תאורה באתר מיוזיקול מבעוד מועד.

איך בוחרים ציוד תאורה לאירוע?

לפני שסוגרים על תאורה לאירוע, שוב לשבת עם צוות החברה ולתת להם את כל פרטי האירוע, כגון: באיזה סוג אירוע מדובר – חתונה, מסיבה או כנס, באיזה מקום האירוע עומד להתקיים – גן אירועים, על שפת הים או בחורשה קסומה, איזה אופי אמור האירוע לשאת– רומנטי, מכובד, או ילדותי ועליז. בהתאם לנתוני האירוע יוכל מעצב התאורה לומר באיזו תאורה מומלץ לבחור על מנת שהאירוע יהיה הכי מרשים שרק יכול להיות.

כמו בכל התחומים האחרים, יש גם בתחום התאורה אופנות, טרנדים ומגמות מובילות. וכאשר פונים להתייעץ עם מומחי תאורה הם ידעו להמליץ באיזה סוג תאורה לבחור על מנת לגרום לאירוע להיות אופנתי בד בבד עם שילוב של תאורה ברמה גבוהה.

תאורה צבעונית לאירוע

אחת הדרכים הנפלאות לעיצוב תאורה היא לבחור בתאורה צבעונית, כזו שניתן לשלוט עליה ולשחק בצבעים במהלך האירוע באמצעות מערכת בקרה. תאורה כזאת תאפשר לשלוט באווירה של האירוע בשלביה השונים, לדוגמא, בזמן הסעודה להחליף לתאורה חמה ורומנטית ובזמן הריקודים להפוך אותה לתאורה בעלת צבעים עליזים ומקפיצים.

תאורה צבעונית היא אחד הדברים שיגרמו לאירוע להיות שיחת היום גם הרבה אחרי שיכבו האורות.

הפעלת תאורה בשטח פתוח

כאשר מקיימים אירוע במקום פתוח שלרוב לא קיימת בו נקודת חשמל, יש לשכור גם גנרטור שבאמצעותו יפעל ציוד התאורה ומערכות ההגברה. את הגנראטור יש לבחור בהתאם לכמות מכשירי התאורה שיהיו באירוע כדי שהוא יפעל בצורה הכי טובה וייתן תוצאה מקסימאלית.

בשביל להפוך כל אירוע לבלתי נשכח מומלץ לשכור ציוד תאורה איכותי ומרשים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסך הולוגרמה – מתי ניתן לעשות בו שימוש?
כאשר רוצים להציג מידע מעניין במהלך כנס או אפילו להציג מוצר חדש או מבצעים בבית העסק, ניתן לעשות את זה...
קרא עוד »
דצמ 26, 2021
חברת שליחויות או שליח פרטי?
מה כדאי לנו לבחור כשליח לעסק שלנו, חברת שליחויות או שליח פרטי? לשאלה הזו קיימים כמה וכמה היבטים, כאשר...
קרא עוד »
פבר 28, 2020
פתיחת התעלומות: 11 עובדות פחות מוכרות על השכרת מרפאה פרטית
בתחום הבריאות המתפתח ללא הרף, השכרת מרפאות פרטיות הפכה לאופציה מושכת עבור אנשי מקצוע רבים. עם זאת,...
קרא עוד »
יול 21, 2023