מהו חשבון מוגבל? איך זה קורה ומה ניתן לעשות?

חשבון מוגבל

לצערנו החיים לעיתים עלולים להוביל אותנו למקומות אליהם לא חשבנו שנגיע. פנייה לא נכונה, עסק שניסינו להקים ולא צלח או פיזור של יותר מידי צ'קים אותם לא הצלחנו לכסות יכול להביא את חשבון הבנק שלנו למצב שנקרא חשבון מוגבל. מקרים מעין אלו יכולים להסתבך אף יותר ולהגיע לפתיחת תיקים בהוצאה לפועל במידה והחובות הצטברו ואין כל דרך לשם אותם. סיטואציה זאת כמובן אינה נעימה ואיש אינו רוצה לחוות אותה אך חשוב לדעת שאם במקרה נפלתם למצב ביש זה יש דרך לטפל בנושא וכי תמיד ישנו אור בקצה המנהרה.

מה המשמעות של חשבון מוגבל?

ישנם מספר סוגים של חשבונות מוגבלים המתרחשים מסיבות שונות:

  • חשבון מוגבל רגיל – במידה ובמהלך 12 חודשים חזרו לכם 10 צ'קים בגין אי כיסוי, חשבון הבנק שלכם יהפוך למוגבל באופן אוטומטי והוא יישאר כזה למשך שנה שלמה.
  • הגבלה חמורה – זוהי הגבלה מעט יותר קשוחה אשר המטרה שלה היא להרתיע לקוחות אשר כבר היו מוגבלים בעבר וכעת מוגבלים שוב. כלומר, בכל מקרה שבו במהלך 12 חודשי ההגבלה חשבון נוסף שלכם הוגבל או בכל מקרה שבמהלך שלוש השנים הבאות מסיום ההגבלה חשבונכם הוגבל שוב תהפכו להיות מוגבלים חמורים. במקרה זה החשבון יהפוך מוגבל לשנתיים.
  • מוגבל מיוחד – במקרים בהם יש לכם תיק בהוצאה לפועל או שהתחיל תהליך מעין זה קיימת אפשרות להגביל את חשבונכם. כמו כן סרבני גט, בעלי חובות גבוהים לרשויות עירוניות או ממשלתיות או בעלי קנסות ניתן להגביל את חשבונם למשך שנה עד חמש שנים.

הפתרון לחשבון מוגבל

במידה וגם החשבון שלכם הפך מוגבל קיימת דרך להתמודד עם הסיטואציה ואף לפעול על מנת לבטל אותה וזאת כמובן על ידי עזרה של עורך דין מקצועי. תפקידו של עורך הדין ללוות אתכם לאורכו של התהליך, לחפש בעבורכם את הפרצה אשר תאפשר לכם להחזיר את החיים שלכם למסלולם ולמעשה יעזור לכם לשקם את חייכם חזרה. בכל מקרה מעין זה עורך דין גלעד נרקיס הינו האפשרות הטובה ביותר בעבורכם. עו"ד נרקיס מתמחה בתביעות נגד בנקים בעל ניסיון של שנים רבות בתחום ולכן יוכל לסייע לכם, באופן מקצועי ואנושי, להשאיר את המשבר מאחוריכם ולפתוח דף חדש ונקי.

הבחירה בסיוע עורך דין

לעיתים כאשר אנו חווים משברים מסוג זה אנו מרגישים כי הכול סוגר עלינו וכי אין שום פתרון אשר נראה באופק אך אין זה מדויק. דווקא ברגעים קשים אלו סיוע של עורך דין יוכל להרים אתכם שוב על הרגליים ולספק בעבורכם את הפתרון הטוב ביותר. אם גם אתם מרגישים אבודים צרו עוד היום קשר עם עורך דין גלעד נרקיס והמשרד שלנו ישמח לתת לכם את המענה הטוב ביותר וללוות אתכם עד אשר תצליחו להתחיל מחדש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קיבוע זכויות פנסיוניות
לכל אדם אשר יוצא לפנסיה קיימות זכויות והטבות מס, אך רוב הציבור אינו מודע להם. לכן כל מי שאמור לצאת...
קרא עוד »
אפר 16, 2021
שיפור דירוג אשראי
דירוג אשראי הוא מושג שלא מעט מדברים עליו כיום. אם אתם תוהים מהו בעצם אותו דירוג אשראי ולמה בכלל צריך...
קרא עוד »
ספט 14, 2020
8 עובדות מפתיעות על פינוי פסולת בניין
כשאתם חושבים על שיפוצים, אתם בוודאי מתמקדים בתוצאה הסופית – הבית החדש, המשרד המודרני או החדר המורחב....
קרא עוד »
יונ 10, 2024