משרדים להשכרה – מדוע משתלם להשכיר משרד

משרדים להשכרה

אחת השאלות איתה מתמודדים לא מעט בעלי עסקים בתחומים מסוימים היא, האם נכון מצידם לבנות נכס עבור בית העסק, לרכוש נכס מסוים או לשכור. כשמדובר על מפעלים או חנויות ענק, העניין של בנייה או רכישה אל מול השכרה, הוא הרבה יותר בולט. לעומת זאת, כשמדובר על עסקים שמשתמשים במשרדים, אזי שהשאלה העיקרית היא, רכישה או השכרה. 

על פניו, היינו יכולים לחשוב שרכישת משרד היא דבר יותר נכון, הרי אנחנו בעלי הנכס ויש לנו אפשרות להשתמש בו כמה שאנחנו רוצים, אנחנו יכולים ליהנות מנכס אשר יאפשר לנו ביום מן הימים, לממש אותו אם נרצה בכך, ובאופן הזה נוכל להגדיל את תזרים המזומנים של בית העסק. 

יחד עם זאת, לא מעט בעלי עסקים מחפשים משרד להשכרה בחיפה ויש לכך סיבות טובות, לא רק כלכליות למרות שבאופן טבעי, זו סיבה מספיק טובה בשביל לחשוב על אופציה זו אל מול אופציות אחרות. 

מדוע משתלם לשכור משרדים?

ראשית, זה הרבה יותר זול בטווח הקצר מאשר לרכוש משרד. עלות השכרת משרד היא נמוכה יותר מאשר עלות רכישת משרד, שלא נדבר על כך שערך הנכס יכול להשתנות ובתקופות שונות, ייתכן שאף נוכל לשמור על הערך הקיים או ליהנות מהשכרה בעלויות נמוכות יותר. 

שנית, אנחנו יכולים לשכור נכס לתקופה מסוימת ובסיומה להחליט שאנחנו בוחרים לעבור לנכס אחר. אנחנו לא מתחייבים להישאר בו, אם נניח כמות העובדים גדלה או שהמיקוד הגיאוגרפי שלנו משתנה. 

שלישית,יותר קל למצוא נכסים להשכרה באתרים כמו פרץ אלימור מאשר לרכישה בתחום העסקי, מה עוד שמבחינה כלכלית, אם נרצה למכור נכס שמיועד לעסקים, יהיה לנו הרבה יותר קשה ואנחנו בעצמנו נצטרך להשכיר אותו, אם נבחר לעבור למקום אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי להיעזר במשרד תיווך לפני שקונים נכס?
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מגמה בעולם הנדל"ן. בדומה לעולמות תוכן אחרים, גם פה אפשר לראות כיצד...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
עבודה במכירות – היכן אפשר למצוא?
חיפוש עבודה במכירות היא משהו שדורש השקעה – ועל זה אין אף אחד שיחלוק. גם כאשר אתם רואים מודעה דרושים...
קרא עוד »
יול 03, 2022
מכירת דולבים
דולבים, אותם מכלי פלסטיק ענקיים אותם רואים פעמים רבות עומדים אחד על השני בחצרות של מפעלים שונים, אותם...
קרא עוד »
פבר 21, 2022