ביטוח דירה בטאצ': כל היתרונות שברכישת ביטוח דירה באינטרנט

ביטוח דירה אונליין

הכל מחכה לנו כיום ברשת האינטרנט, גם ביטוחי הדירה שהפכו לשירות זמין שניתן לרכוש כאן ועכשיו וחוסכים לנו לא מעט כסף וזמן יקר

זאב נחמנזון

לפעמים זה נראה שחיינו מורכבים מ-0 ו-1 ולמעט האוויר שאנו נושמים, כל כולנו דיגיטליים. בעולם יש כבר מדפסות המייצרות את האוכל שאנו אוכלים, ניתוחים מורכבים להפליא מבוצעים באמצעות רובוטים והעתיד הכלכלי שלנו נקבע על-ידי מחשבי על בגודל כף יד. אבל אין צורך לטפס לפסגת הטכנולוגיה כדי להבין עד כמה הדיגיטציה פשטה על חיינו. גם במדינות העניות ביותר כמעט כל אדם אוחז בטלפון חכם, 98% מהשטחים המיושבים על פני כדור הארץ מכוסים ברשת סלולארית ובסופו של דבר – כולנו מחוברים.

המהפכה הדיגיטלית נמשכת כשבו בזמן השגרה שלנו הפכה לקלה, נגישה, חסכונית ומוכוונת לקוח יותר. במקום לרדוף אחר שירותים, אלו רודפים אחרינו והידע, היכולת להבין ולרכוש אותם הם נחלת כל אדם עם מעט התמצאות טכנולוגית – והרווח כולו שלנו. להזמין אוכל, להתייעץ עם רופא, לקנות בחו"ל, לפגוש אנשים וכן – גם שירותים שאיננו מתעסקים בהם ביום יום, כמו רכישת ביטוח דירה באינטרנט הפכו למשתלמים בהרבה, ותראו כמה. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של רכישת ביטוח זה אונליין.

צליל מקוון

ככל שהזמן חולף עוד ועוד אנשים רוכשים ביטוח דירה. בין אם מדובר בביטוח מבנה, ביטוח תכולה או שניהם, רובנו הגיע למסקנה שנכון להגן על מקום מגורינו ועל רכושינו. בעבר, היה התהליך לרכישת ביטוח דירה איטי ומורכב יותר אשר דרש ביקור של סוכן ביטוח בבית לשם הערכת שוויו וכן שווי הרכוש שבו. על הסוכן היה לשקלל את המחיר טרם כתיבת הצעת מחיר ולעיתים, נדרשו כמה ימי המתנה עד קבלת התשובה. זו הייתה גם אחת הסיבות שרבים לא מיהרו לרכוש ביטוח דירה ותארו לעצמכם ניסיון לערוך השוואת מחירים, שפירושו מפגש עם יותר מסוכן אחד והמתנה ארוכה עוד יותר.

אך סרבול זה הוא נחלת העבר. בשביל לרכוש כיום ביטוח דירה, תידרשו להיכנס לרשת האינטרנט מהמחשב או מהטלפון הנייד בלבד ולקבל את כל המידע, המחירים והנתונים בתוך שניות ספורות. לכל חברת ביטוח המהווה שחקן מרכזי בתחום יש אתר או אפליקציה ושירות מקוון מקצועי ומיידי של צ'אט חכם מבוסס רובוט או נציג, כמו גם שירות טלפוני ואנושי בשיחה חוזרת. המידע הרלוונטי אינו מתויק בארכיונים אפלים בקומות מרתף כי אם בשרתי חברה מאובטחים עם זמני תגובה מטורפים. המערכת שבאמצעותה אתם בודקים את הביטוח ותנאיו מתכתבת עמכם ומציעה תשובות ופתרונות במקום.

יתרה מזו, בפוליסות מודולריות תוכלו להתאים אישית ונקודתית את הסעיפים שאתם צריכים ואת אלו שלא ולקבל הצעה מדויקת יותר – מוכוון לקוח, כבר אמרנו?

כשהנתונים הללו נשלפים, מעובדים ומותאמים בתוך זמן קצר, נוח יותר גם לערוך השוואת מחירים בין מתחרים שונים ולהעמיד בפועל הצעה מול הצעה כדי להבין איזו מהן מתאימה עבורכם. מאחר ומדובר בתחרות אגרסיבית ובמוצר שלא רוכשים אותו באופן תכוף, זה אך מתבקש לערוך השוואה זו ולבחון דברים נוספים מלבד המחיר. גם לרמת השירות, גובה הכיסוי ותנאי הפוליסה עצמם יש ערך משמעותי עבור הלקוח, במיוחד בזמן אמת, ובמקביל לאתר חברת הביטוח, תמיד תוכלו לקרוא עליה חוות דעת והתנסויות שיעזרו לכם בקבלת ההחלטה וכמובן, להיעזר בכלי חישוב נוחים דוגמת מחשבון ביטוח דירה של רשות שוק ההון להערכת מחירה. הכל, שוב, במהירות דיגיטלית מסחררת.

ומה עם המתווכים?

נחזור לסוכן הביטוח שלנו. אם תרצו לארח אותו לכוס קפה ושיחה חברותית יתכן והוא ישמח וגם אתם, אבל ברמה העסקית אין בכך עוד צורך. אין סיבה להתקשר, לקבוע תור, לפנות מזמנכם, להמתין ולחזור עם תשובות. מעבר לכך שהדיגיטל הפך את הכל למיידי, לא תצטרכו יותר לשלם עמלת סוכן, המהווה סכום לא מבוטל מגובה העסקה, לא תאלצו להתמקח ולבזבז שעות ארוכות במפגשים ובמעבר בין סוכנים ואפילו את העסקה עצמה – תוכלו לסגור במועד הנוח לכם ביותר.

 

בשורה התחתונה ביטוח דירה אונליין זול באופן ניכר מרכישה פרונטלית ומי שרוכש באינטרנט צפוי לחסוך משמעותית, לעיתים גם בכמה עשרות אחוזים. העובדה שהתחרות העזה עברה לרשת הביאה אף היא להוזלה על בסיס מבצעים ופרסום אגרסיבי, שיעשה הכל כדי להביא אתכם לרכישה מהירה, נוחה ומאובטחת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שעוני יוקרה – תמיד יהיו נחשקים
ניתן לראות בבירור כי שעוני יוקרה נחשבים לאחד הפריטים הנחשקים ביותר שקיימים היום. כל אחד שרוצה פריט...
קרא עוד »
ינו 01, 2021
כמה עולה לשפץ בניין משותף ומי משלם?
בניין משותף הוא בניין שיש בו מספר דיירים. הבניין נמצא בבעלות בעל בית אחד או יותר והדיירים חולקים...
קרא עוד »
ספט 15, 2022
5 יתרונות לקופה ממוחשבת 
קופה ממוחשבת היא מכונה המסייעת בתהליך סריקה, מיון וספירת מזומנים. זוהי מכונה שניתן להשתמש בה כדי...
קרא עוד »
פבר 12, 2023