פתיחת חברה בע

אנשים שרוצים לפתוח עסק בצורה עצמאית יכולים לעשות את זה בכמה צורות. אפשר לעשות את זה על ידי פתיחה של עוסק מורשה כאשר יהיה עליו לדווח בכל חודש או חודשיים על כל ההכנסות שלו אל מול ההוצאות ולשלם תשלומי מס בהתאם. הוא גם יכול להחליט על פתיחה של עסק קטן. עסק אשר בעבר הוא כונה עסק זעיר והיום הוא מכונה עוסק פטור. זה עסק שבגלל היקף ההכנסות שלו נמוך יחסית. עסק כזה נהנה מהטבות מס. כלומר הוא לא משלם מס על ההכנסות שלו אך הוא גם יכול לקבל החזרי מע"מ על ההוצאות שלו.

פתיחת חברה בע"מ היא אפשרות שלישית העומדת בפני כל מי שחושב על פתיחה של עסק עצמאי. את זה יכול היום גם כן לעשות כל מי שרוצה להיות עצמאי ולפתוח חברה כזו.

חברה בע"מ – מה זה?

חברה בע"מ זהו למעשה ארגון שעומד בפני עצמו. חברה בע"מ תעמוד בפני עצמה ביחס לבעל העסק. הסיבה לכך היא מניעת הרתיעה או החשש של היזמים מפני השקעות או פעילות עסקית במשק.

חברה בע"מ דורשת התנהלות שקולה ומקצועית והיא לא יכולה להיעשות בצורה שאינה מתאימה מבחינה חוקית. על מנת שהכול ייעשה באופן חוקי, מומלץ וחשוב ואפשר לומר שזה אפילו דבר הכרחי, לפנות ולהיעזר בשירותיו של אמיר קינן רואה חשבון כאשר הוא זה שייתן את המענה הנדרש ויסייע למנהל החברה בהתנהלות החוקית והנכונה.

חשוב לבחור ברואה חשבון מומחה אשר ייתן את המענה הספציפי והממוקד בעת הצורך על מנת שהעסק יוכל להתנהל היטב בלי להיתקע מבחינה חוקית.

כל ההתנהלות תהיה נכונה יותר בעזרתו של רואה החשבון והודות לכך יוכל העסק להרוויח הרבה יותר.

אך לצורך כך יש לבחור רו"ח מוסמך ומנוסה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב עסק

עיצוב עסק – המדריך המלא

עיצוב העסק הוא אחד הגורמים הישירים למידת ההצלחה שלו, אבל לכל עסק יש אופי אחר ,סוג אחר של שירות ומוצר וצרכים שונים. אז מהם הכללים

קרא עוד »