עשו לך בדיקת ינשוף? מומלץ שתפנה לעורך דין נהיגה בשכרות

בדיקת ינשוף היא הבדיקה שקבילה על פי החוק כדי לראות האם אכן הנהג נסע ברכב בזמן שהוא תחת השפעת אלכוהול. הבדיקה גם מראה מה רמת האלכוהול שלו בדם. 

חשוב לזכור שעל פי החוק הישראלי גם שתייה של כוס בירה נחשבת נהיגה תחת השפעת אלכוהול. החוק בארץ מחמיר מאוד בנושא נהיגה בשכרות בין היתר, בגלל הכבישים הצפופים והסכנות הרבות שנהג שיכור מהווה לסביבתו.

אז אם קרה ונתפסתם נוהגים בשכרות, חשוב לדעת שיש מה לעשות. אתם לא צריכים לומר אמן על העונש שהמשטרה הטילה עליכם ובהחלט אפשר לקבל עונש שפוי יותר. להמשך קריאה בנושא עורך דין נהיגה בשכרות

איך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין נהיגה בשכרות:

אם נתפסתם נוהגים בשכרות וכעת, השוטר חסר הרחמים רוצה להטיל עליכם עונש שלא דמיינתם אפילו בחלומות הגרועים שלכם, עליכם לזכור שבסופו של דבר מי שקובע מה יהיה העונש שלכם במידה ותערערו זה בית המשפט ושם, לשוטר אין כל כך מילה, אלא בעיקר לעורכי דין.

אלו חדשות טובות בשבילכם, שכן אתם יכולים לשכור עורך דין מומחה שיעבור על פרטי התיק שלכם ויגיד לכם עד כמה אפשרי לצאת בעונש וקנס מזעריים במקרה שלכם.

עורך דין צריך להיות אתכם הוגן מהתחלה וזה אגב החובה שלכם לברר את מי אתם לוקחים. עורך הדין אמור להגיד לכם מה באמת הסיכוי שיש כאן לקבל עונש קטן יותר ומה זה אומר. 

אנחנו כבר יכולים לומר שאם אין לכם היסטוריה בעייתית כנהגים, זה יהיה די קל להוציא אתכם בעונש מינימלי, אולם אם יש לכם היסטוריה משמעותית עם המשטרה, תידרש יותר עבודה והסיכויים לא תמיד גבוהים. למידע נוסף פנו לעורכת דין דנה דוד

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדרך הפשוטה להנפיק דרכון אמריקני
חושבים על טיול לארצות הברית? מתכננים תקופת שהייה באמריקה? המשימה הראשונה שאתם חייבים לבצע אותה היא...
קרא עוד »
דצמ 21, 2018
כמה עולה להתקין מערכת סולארית בבית פרטי
התקנת מערכת סולארית על הגג הביתי השטוח או גג הרעפים עולה סכום ניכר אולם הלקוח מחזיר את ההשקעה תוך פרק...
קרא עוד »
דצמ 01, 2019
פתרונות מימון מומלצים לעסקים – עם מי כדאי להתייעץ?
כל עסק זקוק לתזרים מזומנים על מנת שהוא יוכל לגדול ולהתפתח. עסק שחי מהיד לפה הוא עסק שיהיה עסוק כל הזמן...
קרא עוד »
אפר 06, 2019