איך תדעו שהמצעים שהזמנתם איכותיים

מצעים איכותיים

רכישה של מצעים למיטה באתר מצעים מהחלומות היא דבר שכולנו עושים מידי פעם בפעם, ואם מדובר במצעי מיטה באיכות טובה, הרכישה הזו לא תחזור על עצמה יותר מידי פעמים מכיוון שאלה שכבר קיימים שומרים על מראה נהדר ועליהם ישנים בנעימים. אבל, איך בדיוק יכולים לדעת כי המצעים שאותם רוכשים הם כאלה שיציעו איכות טובה ולא חרטה לגבי הוצאה של כספים באופן לא יעיל? קראו את הטיפים הבאים.

מה אחוזי הכותנה

הרבה מאוד אנשים לא ממש מבינים כי הציון של אחוזי הכותנה שעל בגדים וגם על מצעים זוגי, יכולים להעיר במידה רבה על איכות השינה ועל נוחות הלבישה שתהיה להם כתוצאה מאותם נתונים. כל מוצר טקסטיל אשר עשוי מאה אחוזי כותנה והוא כזה שצמוד אל העור של האדם, יהיה פריט שמסייע לעור לנשום לרווחה, וימנע הזעה לא נעימה וחיכוך לא נוח עם הבד. לכן, כאשר מתעדים לרכוש מצעים חדשים עבור המיטה, זה מאוד מומלץ וכדאי לבצע רכישה של אלו אשר מכילים לא פחות מאשר מאה אחוזי כותנה.

בודקים את צפיפות הבד

הצפיפות של בד הכותנה היא כזו אשר מעידה אל כמה חוטים קיימים לאורך ולרוחב בכל אינץ' מרובע. ככל שהצפיפות של החוטים הזו תהיה יותר גבוהה, זאת אומרת שיותר חוטים יהיו שזורים לכל אינץ', כך גם התוצר של אותו בד יעניק תמורה הרבה יותר טובה לאורך של זמן רב. מבחינת מצעים מדובר בצפיפות מומלצת של בין 200 ל-300 חוטים לאינץ', ועבור מצעים יוקרתיים ניתן לראות כי הספירה הזו אף יותר גבוהה, ואיתה המחיר גבוה פי כמה וכמה. ככל שהבד יהיה בעל צפיפות יותר גבוהה, כך המצעים יהיו הרבה יותר עמידים ובהם יהיה ניתן לבצע שימוש פעם אחר פעם ללא כל בעיה עם הבד.

שומרים על המצעים

בסופו של דבר, גם המצעים הכי איכותיים לא ממש יסייע לשינה נעימה כשאר לא ממש יודעים כיצד לשמור על אותם המצעים האיכותיים בצורה נכונה. מצעי כותנה איכותיים הם כאלה שעבורם זה חשוב מאוד להישמע אל ההוראות של הכביסה, אחרת הם ייאבדו מהרכות שלהם, יתכווצו או שיורידו צבע בצורה שתהרוס את הפריטים הנוספים ואת ההדפס שעל הבד. עיון בהוראות הכביסה וביצוע כביסה וייבוש לפי ההוראות יביאו אל שמירה נכונה של המצעים הללו בכל כביסה וכביסה ללא כל בעיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי מקרקעין בבת ים
בת ים היא עיר אשר מתקדמת והופכת הרבה יותר אטרקטיבית מבחינת מגורים. אורח החיים בעיר הולך ומשתפר וכיום...
קרא עוד »
נוב 02, 2021
כל מה שרציתם לדעת על גניבה ממעביד
לא סתם התורה קבעה איסור מוחלט על גניבות וקבעה את האיסור הזה בעשרת הדברות. לא סתם החוק הישראל כל כך...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
באיזה שלב נצטרך להחליף את האסלה בבית
אסלות הן לא מסוג הדברים שמחליפים לעתים קרובות, אבל לפעמים יש סיבות המצריכות או מצדיקות החלפת...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021