איך תדעו שהמצעים שהזמנתם איכותיים

מצעים איכותיים

רכישה של מצעים למיטה באתר מצעים מהחלומות היא דבר שכולנו עושים מידי פעם בפעם, ואם מדובר במצעי מיטה באיכות טובה, הרכישה הזו לא תחזור על עצמה יותר מידי פעמים מכיוון שאלה שכבר קיימים שומרים על מראה נהדר ועליהם ישנים בנעימים. אבל, איך בדיוק יכולים לדעת כי המצעים שאותם רוכשים הם כאלה שיציעו איכות טובה ולא חרטה לגבי הוצאה של כספים באופן לא יעיל? קראו את הטיפים הבאים.

מה אחוזי הכותנה

הרבה מאוד אנשים לא ממש מבינים כי הציון של אחוזי הכותנה שעל בגדים וגם על מצעים זוגי, יכולים להעיר במידה רבה על איכות השינה ועל נוחות הלבישה שתהיה להם כתוצאה מאותם נתונים. כל מוצר טקסטיל אשר עשוי מאה אחוזי כותנה והוא כזה שצמוד אל העור של האדם, יהיה פריט שמסייע לעור לנשום לרווחה, וימנע הזעה לא נעימה וחיכוך לא נוח עם הבד. לכן, כאשר מתעדים לרכוש מצעים חדשים עבור המיטה, זה מאוד מומלץ וכדאי לבצע רכישה של אלו אשר מכילים לא פחות מאשר מאה אחוזי כותנה.

בודקים את צפיפות הבד

הצפיפות של בד הכותנה היא כזו אשר מעידה אל כמה חוטים קיימים לאורך ולרוחב בכל אינץ' מרובע. ככל שהצפיפות של החוטים הזו תהיה יותר גבוהה, זאת אומרת שיותר חוטים יהיו שזורים לכל אינץ', כך גם התוצר של אותו בד יעניק תמורה הרבה יותר טובה לאורך של זמן רב. מבחינת מצעים מדובר בצפיפות מומלצת של בין 200 ל-300 חוטים לאינץ', ועבור מצעים יוקרתיים ניתן לראות כי הספירה הזו אף יותר גבוהה, ואיתה המחיר גבוה פי כמה וכמה. ככל שהבד יהיה בעל צפיפות יותר גבוהה, כך המצעים יהיו הרבה יותר עמידים ובהם יהיה ניתן לבצע שימוש פעם אחר פעם ללא כל בעיה עם הבד.

שומרים על המצעים

בסופו של דבר, גם המצעים הכי איכותיים לא ממש יסייע לשינה נעימה כשאר לא ממש יודעים כיצד לשמור על אותם המצעים האיכותיים בצורה נכונה. מצעי כותנה איכותיים הם כאלה שעבורם זה חשוב מאוד להישמע אל ההוראות של הכביסה, אחרת הם ייאבדו מהרכות שלהם, יתכווצו או שיורידו צבע בצורה שתהרוס את הפריטים הנוספים ואת ההדפס שעל הבד. עיון בהוראות הכביסה וביצוע כביסה וייבוש לפי ההוראות יביאו אל שמירה נכונה של המצעים הללו בכל כביסה וכביסה ללא כל בעיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כנסים קטנים – 4 דגשים חשובים
כנס הוא דבר שיכול להעלות את ההתמקדות של עסק או חברה, אפילו מספר חברות. זה הזמן שבו הכנס הופך לנכס...
קרא עוד »
מרץ 27, 2020
מוניות קרית שמונה 24 שעות – איך נקבע המחיר של שירות מוניות?
כשאנחנו מזמינים שירות מסוים לצרכים פרטיים או עסקיים, באופן טבעי אנחנו מצפים לקבל מידע על העלויות...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022
טיפול בטראומה מורכבת, מי יכול לסייע לי?
הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD) היא מצב בריאותי נפשי חמור שעלול להיות בעל השפעה מתישה על חייו של אדם. זה...
קרא עוד »
ינו 25, 2023