מתנות ממותגות 5 המומלצים

מתנות ממותגות 5 המומלצים

כאשר מחפשים מתנה מסוימת שתקבל מיתוג כלשהוא, ואתם מעוניינים שמקבל המתנה ישמח לקבל אותה, יש צורך לשים לב קודם כל, לבחור במוצר שימושי באתר גיל גיפט מתנות ממותגות. מתנה שימושית משמחת את המקבל כפליים וכמובן מעניקה לו תועלת כי הוא יכול להשתמש בה באמת והמתנה לא תהיה סתם עוד איזה חפץ..

אז באילו מתנות ממותגות כדאי לבחור? לפניכם הצעות של מתנות ממותגות – 5 המומלצים – 

  1. חולצות –  זוהי המתנה עם המיתוג הכי נדושה ומוכרת, אך גם הכי שימושית. וזו הסיבה שהיא עדיין נחשבת למתנה מומלצת כאשר מעוניינים להעניק מתנה ממותגת לא חשוב למי. עם זאת, חשוב לשים לב להתאים את סוג החולצה לעונה שבה היא ניתנת – טישרט עם שרוול קצר בקיץ לעומת קפוצ'ון או חולצת פוטר בחורף זו החלטה חשובה שאסור לשכוח לקחת במעמד ההזמנה.
  2. כובעי שמש – גם כאן אפשר לומר כי מדובר במשהו מוכר, אך גם כובעי השמש נחשבים לפריט שימושי ביותר ולכן אף שהוא נחשב למומלץ ביותר כאשר מחפשים מתנה ממותגת שאפשר לקנות. ישנם מגוון כובעים שניתן למתג ולהעניק כמתנה מיוחדת – כובעי שמש, כובעי לגיונר, כובעי טמבל, כובעי מצחייה, כובעי קסקט, כובעי קש, וכמובן גם כובעי גרב או כל כובע חורפי אחר.
  3. ארנקים – ארנק הוא פריט שאנשים פחות מפרגנים לעצמם לרכוש ומעדיפים לעיתים להשתמש בארנק ישן ובלוי ולכן, כאשר מחפשים מתנה ממותגת מקורית, אפשר לבחור בארנק כאופציה. על מרבית הארנקים ניתן להטביע סמלים, כך שהם הופכים מארנק פשוט ורגיל לארנק ממותג ויוקרתי שניתן להעניק כמתנה. שימו לב, בעת הזמנה חשוב להתייחס למקבלי המתנות, האם אלו נשים או גברים או גם וגם, ולהתייחס בהתאם לכמות הנדרשת ולצבע הנבחר.
  4. תיקים – ניתן לבחור גם בתיק ממותג כמתנה מומלצת. תיקים לא יהיו אף פעם מיותרים לא חשוב מה הגיל המדובר, במיוחד אם מדובר בתיק קטן, מעוצב ויוקרתי שיכול להתאים ליציאות ולאירועים.
  5. עטים – כל חברה נחשבת מחזיקה ברשות כמות של עטים ממותגים. וכאשר קיימת הזדמנות בה יש צורך להעניק מתנה שתישא את הסמל, ניתן לבחור בעט כאופציה מעולה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »