רבקה סגל – יכולת ניהולית מיוחדת

רבקה סגל

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את רבקה סגל זו העובדה כי מדובר באישה עם יכולת ניהול מאוד מרשימה אשר מסוגלת לבצע את העבודה שלה בצורה מאוד עקבית ושיטתית וזאת כאשר היא מעוררת השראה רבה בקרב כל האנשים שעובדים תחתיה. לפיכך אפשר לומר בבירור כי זוהי אישה אשר אפשר ללמוד ממנה המון וזאת אם מעוניינים להיכנס לעולם ההייטק.

הצליחה להניע צוותים ליעילות מרבית

רבקה סגל הצליחה לאורך הדרך לגרום לצוותים שהיו תחתיה לבצע את העבודות שהיו מוטלות עליהן בצורה מאוד שיטתית ועקבית וזאת כאשר הם הצליחו לבצע כל דבר בצורה מאוד ממוקדת וללא שום עיכובים במהלך הדרך. לפיכך אפשר לראות כי מדובר באישה שיודעת מה היא עושה וניגשת אל העבודה בצורה מאוד שקולה ואחראית.

בעלת ההשכלה הנדרשת עבור מנהלים

דבר נוסף שנרצה להזכיר בכל הנוגע אל רבקה סגל זו העובדה כי יש לה את כל ההכשרה הנדרשת כדי להיות מנהלת מאוד מוצלחת ולבצע את העבודה שלה בסטנדרטים מאוד גבוהים. החל מכך שהיא הייתה מפקדת בכירה בצבא ועד לכדי זה שיש לה תואר שני במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, אפשר לראות כי לאורך כל הדרך היא צברה כישורים אשר אפשרו לה להגיע הכי רחוק שרק אפשר.

לפיכך נוכל לומר בבירור כי רבקה סגל זוהי אישה מאוד מיוחדת אשר הפכה לשם שדבר ומהווה השראה עבור רבים בהייטק הישראלי. היא מוכיחה שעם נחישות והרבה מוטיבציה אפשר להגיע הכי רחוק שרק ניתן להעלות על הדעת. זאת יחד עם כך שהיא צברה את הידע והכישורים הנדרשים אפשרו לה להשיג כל מה שהיא רק רוצה ובצורה מאוד עקבית. בוודאות מדובר בדבר מרשים במיוחד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים להפקת כנס מקצועי

טיפים להפקת כנס מקצועי

אם אתם מעוניינים להפיק כנס מקצועי, חשוב מאוד לבחור באחת החברות המובילות בארץ בתחום הפקת כנסים. חברה וותיקה ומקצועית. כאן תוכלו לקרוא על טיפים להפקת

קרא עוד »
השמה להייטק

משכורות מפתחים 2021

זה לא התחיל בשנת 2021, כבר כמה שנים שמדינות בכל רחבי העולם מתמודדות עם פריצות של אנשי סייבר, אלה אף יכולים לפגוע קשות באבטחת המידע.

קרא עוד »