שופינג מושכל: כך תוכלו לחסוך בעלויות

קניות באמזון בעברית

אין דבר שאנחנו אוהבים לעשות יותר מקניות, אך אין זה אומר שאנחנו לא יכולים לעשות את זה מושכל ולחסוך בעלויות, בשביל שנוכל ליהנות לעשות עוד קניות בהמשך.

טיפים לרכישה מושכלת

קניות באינטרנט

לשמחתנו הרבה, יש לנו אפשרות לרכוש מגוון רחב של מוצרים ושירותים דרך האינטרנט. למשל, קניות דרך אמזון בעברית מאפשרות לנו לחסוך לא מעט כסף בעזרת חנויות מחו"ל אשר מוכרות מוצרים ושירותים שאנחנו מחפשים וזקוקים להם.

קניות בסוף עונה

אנחנו לא חייבים לקנות מוצרים בתחילת עונה או בשיא העונה. אם נקנה בסוף עונה נוכל לחסוך לא מעט כסף, והם יחכו לשימוש בשנה הבאה. כך למשל אנחנו יכולים לעשות במקרה של בגדים ונעליים.

מבצעים לפני חגים

ישנן תקופות בהן המחירים יורדים פלאים. למשל לפני ראש השנה, לפני פסח. בגלל החגים יש הרבה מבצעים. רצוי לנצל זאת. אם אנחנו רוצים לנצל חגים בינלאומיים, אז אין ספק שחג המולד הוא דוגמא טובה לכך.

ימי מכירה מיוחדים

ישנן חנויות שעורכות ימי מכירה מיוחדים, וכן אנחנו יכולים לנצל ימים כלליים, מיוחדים, בהם המחירים יורדים. למשל, בלאק פריידיי. מוטב שנצל את הימים האלה לרכישה בזול.

תווי קנייה

אנחנו יכולים לנצל תווי קנייה שנקבל ממקום העבודה או ממקומות אחרים, הם יכולים לעזור לנו לחסוך לא מעט כסף.

רכישה בכמויות

לעיתים אם אנחנו קונים בכמות גדולה, אז אפשר לחסוך לא מעט כסף. במקום לקנות מוצר אחד במחיר מלא, נקנה כמות ונשלם הרבה פחות (פר מוצר בודד). זה יאפשר לנו לחסוך.

רכישה ללא תיווך

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר יבואנים, אשר מאפשרים לנו לרכוש באופן ישיר מבלי שנצטרך לעבור דרך גורמי תיווך שונים, מבלי שנצטרך לשלם עמלות וכדומה.

איך חוסכים כסף בקניות לאורך זמן?

הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף, לבצע שופינג מושכל זה באמצעות סקר שווקים. אנחנו פשוט צריכים לבדוק כמה עולה מוצר מסוים במספר מקומות, ואז לראות האם משתלם לנו לקנות אותו והיכן. בצורה כזו אנחנו יכולים לחסוך לא מעט.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השחרת חלונות רכב – לכל הדגמים וכל היצרנים
השמש מפריעה גם לכם באמצע הנסיעה? רוצים למנוע את חדירת קרני השמש לרכב? השחרת חלונות רכב הוא הפתרון...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
איך יועץ עסקי יכול לעזור לך?
המאמר באדיבות https://elements-of-design.org יועץ עסקי הוא אחד האנשים היותר מבוקשים כיום בעולם העסקים. יותר...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
הרצאה לחברות
על מנת להפוך את המצגת שלך למעניינת יותר, עליך ללמוד כיצד לדבר מול קהל בצורה מעניינת. היכולת לדבר מול...
קרא עוד »
ינו 16, 2023