כמה עולה גלישה בחו"ל?

כשנוסעים לחו"ל, חיוני להישאר מחובר עם חברים, משפחה ועמיתים בבית. עם זאת, השימוש בנתונים הסלולריים של הטלפון שלך עשוי להיות יקר, במיוחד כאשר אתה נמצא במדינה אחרת. אם אתם נוסעים מישראל, אולי אתם תוהים כמה עולה אינטרנט סלולרי בחו"ל.

גלישה בחו״ל – עלות משתנה

עלות האינטרנט הסלולרי בחו"ל עשויה להשתנות במידה רבה בהתאם ליעד שלך, לספק הסלולר שלך ולתוכנית שתבחר. בישראל, רוב ספקי הסלולר מציעים תוכניות נדידה בינלאומיות המאפשרות לך להשתמש בנתונים של הטלפון שלך בזמן שאתה בחו"ל. לתוכניות אלה יש בדרך כלל תשלום יומי או חודשי וכוללות כמות מסוימת של שימוש בנתונים. בדקו מחיר גלישה בחו"ל באתר World8.

כך למשל, פרטנר, אחת מספקיות הסלולר המובילות בישראל, מציעה תוכנית נדידה בינלאומית בעלות של 39 שקלים ליום וכוללת 500MB של שימוש בנתונים. אם תחרוג ממגבלה זו, תחויב בתשלום נוסף של 6.90 שקלים ל-10MB.

ספקית סלולר פופולרית נוספת בישראל, פלאפון, מציעה תוכנית נדידה בינלאומית דומה שעולה 39 שקלים ליום וכוללת 500MB של שימוש בנתונים. אם תחרוג ממגבלה זו, תחויב בתשלום נוסף של 7.50 שקלים ל-10MB.

אם אתה מתכנן להשתמש בנתוני הטלפון שלך לעתים קרובות בזמן שאתה בחו"ל, ייתכן שיהיה משתלם יותר לרכוש כרטיס SIM מקומי במדינת היעד שלך. זה יאפשר לך להשתמש בנתונים של הטלפון שלך בתעריפים מקומיים, שיכולים להיות זולים משמעותית מתעריפי נדידה בינלאומית.

לדוגמה, באירופה, אתה יכול לרכוש כרטיס SIM מקומי עם נתונים בלתי מוגבלים במחיר של 20-30 יורו לחודש. בדרום מזרח אסיה, אתה יכול לרכוש כרטיס סים מקומי עם 10 ג'יגה-בייט של נתונים בסביבות 10-15 דולר.

העלות יכולה להיות יקרה

לסיכום, אינטרנט סלולרי בחו"ל יכול לעלות ביוקר, אבל יש דרכים למזער את ההוצאות שלך. אם אתה נוסע מישראל, שקול לרכוש תוכנית נדידה בינלאומית מספקית הסלולר שלך או לרכוש כרטיס SIM World8 מקומי במדינת היעד שלך. עם קצת מחקר ותכנון, אתה יכול להישאר מחובר בזמן נסיעה מבלי לשבור את הכסף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נכנסים לאושר: היתרונות של נעלי כלה
בספקטרום הגדול של תכנון חתונה, הבחירה של נעלי כלה זוכה לעתים קרובות פחות לתשומת לב בהשוואה לאלמנטים...
קרא עוד »
ספט 09, 2023
הבנת היתרונות המכריעים של גמילה מסמים
ברוכים הבאים לחקירה של מומחה לגבי היתרונות החיוניים של גמילה מסמים. במאמר זה, נעמיק ביתרונות של שיקום...
קרא עוד »
פבר 07, 2024
אטרקציות לאירועים עסקיים
אין ספק כי בתור בעלי חברה גדולה או עסק קטן אתם עובדים קשה מאוד בכל רגע נתון כדי לשווק את חברה, למנף את...
קרא עוד »
מאי 27, 2019