מצבים בהם כדאי להיעזר בעורך דין ביטוח סיעודי

judge-3665164_640

אם אתם בתהליך של תביעה מול חברות הביטוח, יתכן שהתחלתם להבין כבר איך העסק הזה עובד. אם מדובר בתביעות קטנות אז חוץ מהבירוקרטיה המתישה כנראה לא נתקלתם בעוד משהו.

אולם אם מדובר על סכומים גדולים, הביטוח לא רוצה לתת כספים משמעותיים כל כך מהר. הוא רוצה להיות בטוח ב-100% שאכן מגיע לכם. זו זכותו המשפטית ולכן, אתם צריכים גם להיערך מבחינה משפטית כדי לקבל את מה שמגיע לכם.

אז מתי כדאי לכם להיעזר בעורך דין ביטוח סיעודי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מצבים שכדאי לפנות לעורך דין ביטוח סיעודי:

ראשית, אנו תמיד ממליצים שהזמן הראשון שבו אתם מתנהלים מול הביטוח יהיה לא כשאתם מנהלים מולו את התביעה שאז, הרבה פעמים כבר מאוחר מידי. 

לעומת זאת, אם אתם מהתחלה בודקים ומוודאים שאתם מבינים וקוראים נכון מה הביטוח שלכם מכסה, מה הוא לא מכסה, מה הן האותיות הקטנות, כיצד הן מגבילות אתכם, אתם תגיעו לתביעה הרבה יותר מוכנים וכך, תורידו את הסיכויים שמבחינה משפטית הביטוח יצא וידו על העליונה. 

אבל אם אתם רואים כבר שהביטוח מסרב ומציג בפניכם סעיפים ותתי סעיפים, אל דאגה, יש פתרון. עורך דין מקצועי לענייני ביטוח סיעודי יוכל לעזור לכם לקבל את כל התביעה שלכם. אתם בטח שואלים איך, אבל זה מאוד פשוט.

כדי לעבוד מול הביטוח צריך לדעת את החוקים שלהם, איך הם מורידים את הלקוחות מהתביעה ולתבוע אותם כנגד מסעיפים אחרים. 

כך, עורך דין שצבר וותק וניסיון מול חברות ביטוח ידע להוציא את מה שמגיע לכם בלי הכאב ראש שכרוך בסיפור כזה. למידע בנושא תביעה חוק סיעוד

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב עסק

עיצוב עסק – המדריך המלא

עיצוב העסק הוא אחד הגורמים הישירים למידת ההצלחה שלו, אבל לכל עסק יש אופי אחר ,סוג אחר של שירות ומוצר וצרכים שונים. אז מהם הכללים

קרא עוד »