טיפים לבחירת מדפסת 3D

מדפסת 3D

מדפסת 3D הינה מדפסת בתלת מימד הנפוצה מאוד בשוק הבינלאומי והישראלי. הסיבה לתפוצה הגדלה והולכת בה היא השימוש הרב שניתן לעשות בה והעובדה שניתן להפעילה לא קושי. גם אנשים שאינם בעלי ידיים מקצועיות יכולים להדפיס בעזרתה מגוון מוצרים בתלת ממד.

ניתן למצוא מגוון רחב של מדפסות הנבדלות ביניהן במפרט המייחד אותן. נשאלת השאלה איך לבחור את המדפסת המתאימה והרצויה מבחינת הצרכים, הטעם האישי, המחירים, היכולות הטכניות של הרוכש וכדומה. להלן מספר טיפים חשובים על מדפסת 3D!

בחירה לבעלי יכולות טכניות

תכונות המדפסות נמדדות במספר פרמטרים: איכות הדפסה, גודל משטח ההדפסה, התאמה להדפסה של חומרים רבים ומגוונים, משטח הדפסה מחומם, החומר ממנה מורכבת המסגרת (בדרך כלל מתכת), לוח תפעול נפרד המלווה במסך ועוד. גם לנושא השירות של היצרן יש משמעות רבה. השיקול החשוב של הרוכש מגיעה מהצורך ומטרות השימוש בה. אדם אשר הינו הנדימן ובעל יכולות טכניות יכול לבחור אחת אשר מגיעה חצי מורכבת ויכול להשלים הרכבתה.

הוא יכול להיעזר בקהל משתמשים גדול היכול להשיא עצות, הוא יכול להוסיף לה חלקים ולשדרג את ביצועיה בעתיד. הוא יכול לבצע את הרכישה בעלות כספית סבירה.

מדפסות מאובזרות יותר

לחילופין, ניתן למצוא מדפסות מאובזרות יותר המכילות פונקציות נוספות המקלות על השימוש בה. מאידך, הן מעט יותר יקרות. היתרונות שלהן הן הרכבה פשוטה, בעלות קוד פתוח, משטח עבודה עם מערכת פילוס ויישור אוטומטיות, מנגנונים למניעת עיוותים ואי דיוקים, משטחי הדפסה מחוממים בעזרתם ניתן להדפיס בצורה אחידה ומדויקת יותר ועוד. בעיקרון, מומלץ לרכוש מדפסות איכותיות המיוצרות על ידי יצרנים בינלאומיים.

ניתן להיכנס לאתרים של משווקים ידועים כמו אתר Fritech, ולראות בהן את הדגמים השונים. לכל אחת מוצמדת תמונה ותיאור הנוגע למפרט. המבחר מאפשר גמישות רבה למתעניין.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פנסיה

מה זה קרן השתלמות

אפיקי חיסכון מאז ומתמיד היו דרך מצוינת לכל אדם, עצמאי או שכיר, להשקיע בחיסכון לטווח בינוני או ארוך כדי שבבוא הזמן יוכל לעשות שימוש בכסף

קרא עוד »