מה ההבדל בין בית אבות סיעודי לבית אבות רגיל?

בית אבות סיעודי

כולנו בזמן כזה או אחר נעבור ככל הנראה בגיל מבוגר אל בית אבות. השאלה היא לא רק מתי, אלא האם נעבור אל בית אבות סיעודי או אל בית אבות רגיל, כי במידה ולא ידעתם בהחלט יש הבדל בין השניים, והוא מהותי.

המצב של המטופלים בבית אבות רגיל

מטופלים שנמצאים בבית אבות רגיל הם פשוט אנשים שנמצאים במקום שבו יש להם יותר אנשים בני אותו הגיל ולא מעט פעילויות של יומיום המותאמות במיוחד עבור אנשים שנמצאים בגיל השלישי מבלי שהם צריכים לצאת את הבית אל עבר מקום מרוחק. כל הדברים שנמצאים תחת אותו המבנה ויש חיי חברה פעילים עבור אנשים פעילים שנמצאים תחת סוג של השגחה רפואית מינימלית במסגרת פתוחה שבה יש את כל מה שהם זקוקים לו בדירה משל עצמם.

מטופלים במחלקה סיעודית

ההבדל עבור מחלקה המיועדת עבור מטופלים שנמצאים במצב סיעודי הוא מהותי. הרבה בשל המצב הבריאותי שבו המטופלים נמצאים, שהוא רחוק במאוד ממצבם של אנשים שנמצאים בבית אבות במצב בריאותי שהוא בסך הכל די תקין ביחס לגיל. חולים הזקוקים לבית אבות סיעודי, חייבים טיפולים של צוות רפואי מקצועי ושהייה הרבה יותר צמודה אל מטפלים שיכולים להעניק את הטיפול שאותו לאותו הרגע הם צריכים.

זו כמות יותר גדולה של מטפלים, שמבצעים סיוע בביצוע של פעולות בסיסיות שאותם אנשים במצב סיעודי לא יכולים להשלים באופן עצמאי. קראו בהרחבה על מחלקה סיעודית בבית אבות!

השירותים עבור מטופל סיעודי

מה ניתן לצפות כי מטופל סיעודי יקבל בבית אבות סיעודי? את הבדיקות החשובות בכל יום ויום, כמו לחץ דם, בדיקות סוכר וכדומה. החלפה של בגדים, סיוע ברחצה, סיוע בהחלפה של חיתולים, סיוע בהאכלה ושתייה ושמירה מפני הידרדרות המצב הבריאותי והיווצרות של פצעי לחץ אצל אנשים שהתנועה אצלם מוגבלת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים להפקת כנס מקצועי

טיפים להפקת כנס מקצועי

אם אתם מעוניינים להפיק כנס מקצועי, חשוב מאוד לבחור באחת החברות המובילות בארץ בתחום הפקת כנסים. חברה וותיקה ומקצועית. כאן תוכלו לקרוא על טיפים להפקת

קרא עוד »
השמה להייטק

משכורות מפתחים 2021

זה לא התחיל בשנת 2021, כבר כמה שנים שמדינות בכל רחבי העולם מתמודדות עם פריצות של אנשי סייבר, אלה אף יכולים לפגוע קשות באבטחת המידע.

קרא עוד »