איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין?

שמאי מקרקעין בקריות

שמאות מקרקעין זה מקצוע מרתק ומתגמל. שמאי מקרקעין נדרשים להגיש חוות דעת במקרה של חילוקי דעות המוגשים לבית משפט בענייני נדל"ן, הם יכולים לבצע הערכות שווי בנדל"ן, לטפל בענייני שומה, להגיש שומה נגדית, ללוות פירוקי שיתוף מקרקעין כהלכה ועוד. אם רצונכם ללמוד שמאות מקרקעין, נשאלת השאלה, היכן כדאי. 

התרשמו מהמרצים 

שמו של בית הספר או המוסד האקדמי או המקצועי אומר הרבה, אבל לא פחות מכך – חשובה זהות המרצים. תמיד בדקו מיהו הסגל, איזה ערך מוסף הוא מעניק, מהו הניסיון של המורים שילמדו אתכם. 

איכות הלימודים 

בדקו עוד לפני ההרשמה מהי איכות הלימודים. לצורך כך, תוכלו לבקש לעיין בסילבוס, קראו היטב את אתר האינטרנט של מוסד הלימודים, תוכלו לשוחח עם סטודנטים ובוגרים ועוד. אם הרבה שמאים פעילים למדו שמאות מקרקעין באותו המקום, יש לכך משמעות שלא מוטלת בספק. 

המוניטין וההעמקה המקצועית 

מוניטין והעמקה מקצועית אינם זהים בכל מוסדות הלימוד. כאשר אתם שוקלים ללמוד שמאות מקרקעין זכרו שמדובר במקצוע יישומי. הקורס אינו קורס אקדמי אך מוסדות לימוד רבים מקבלים אך ורק אקדמאים או בעלי רקע מקצועי קודם. כאשר תנאי הקבלה משביעים את רצונכם, זה אומר שרמת העמקה תהיה גבוהה ותקבלו ערך מוסף. 

מכאן יוצאים עם תעודה 

העדיפו ללמוד במוסד לימודים שבו אחוזי הזכאות לתעודה מקצועית גבוהים ביותר. רק מעטים הולכים ללמוד שמאות מקרקעין בגלל התענוג שבדבר. אין אנו אומרים שהלימודים לא מעניינים (משום שהם בהחלט מעניינים עבור מי שנמשך לתחום זה), אבל אתם צריכים תוצאות. כאשר אתם מגיעים למוסד לימודים שבו כל מי שמשקיע כראוי יוצא עם תעודה מקצועית ועומד בכל המבחנים, גם אתם תשיגו את המטרה החשובה ביותר. 

 

אולי יעניין אותך גם שמאי מקרקעין בקריות

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים להפקת כנס מקצועי

טיפים להפקת כנס מקצועי

אם אתם מעוניינים להפיק כנס מקצועי, חשוב מאוד לבחור באחת החברות המובילות בארץ בתחום הפקת כנסים. חברה וותיקה ומקצועית. כאן תוכלו לקרוא על טיפים להפקת

קרא עוד »
השמה להייטק

משכורות מפתחים 2021

זה לא התחיל בשנת 2021, כבר כמה שנים שמדינות בכל רחבי העולם מתמודדות עם פריצות של אנשי סייבר, אלה אף יכולים לפגוע קשות באבטחת המידע.

קרא עוד »