מי זה מאיר וילנסקי?

מי זה מאיר וילנסקי?

מאיר וילנסקי נחשב לאושיה בעולם העסקים. מדובר על אדם שמייעץ לחברות ובעלי עסקים כיצד לנהוג על מנת להימנע מטעויות הרות אסון. היום אנו חיים בעידן הדיגיטלי, שבו כביכול ניתן למצוא את כל המידע החשוב לכם באינטרנט. באמצעות הקלדה על מספר מקשים שונים, ניתן למצוא חומר רקע על כל חברה או עסק שתרצו לבצע עמו עסקים שונים.

לא חשוב אם מדובר על שותף אפשרי, עסק שאתם מעוניינים לרכוש או שיתוף פעולה שאתם מתלבטים לגבי הכדאיות שלו, בכל מקרה חשוב לבחון את התחום לעומק ולא למהר להגיע למסקנות המתאימות לכם. בשלב הזה, רוב האנשים נכנסים לגוגל כדי לחפש חומר רקע לגבי החברה או העסק. רוב החיפושים מגיעים לעמודים מקוונים, אתרים של החברה או עמודים ברשתות החברתיות. לכן יש צורך באנשי מקצוע, על מנת לאתר את המידע הרלוונטי עבורכם.

מאיר וילנסקי ממליץ כיצד לנהוג לגבי עסקים עם חברות לא מוכרות

רבים מאיתנו מנהלים עסקים או שיתופי פעולה שונים עם חברות או בעלי עסק מתחומים שונים. לרוב מדובר על עסק לגיטימי, שישמח לספק את שירותיו, היות וזוהי הפרנסה שלו. אך עם זאת, ישנם גם לא מעט עסקים שנמצאים על סף פשיטת רגל, חברות שנמצאות בחובות קשים ובעיות נוספות שיכולות להעיד על רמת המקצועיות שהעסק יוכל לספק לכם.

לכן בטרם נכנסים לשיתוף פעולה חדש או מחליטים לרכוש חברה מסוימת, חשוב לבדוק היטב את כל הפינות החשוכות שהיא מנסה להסתיר. נראה כי באמצעות האינטרנט ניתן להגיע למידע המבוקש, אך ברוב המקרים אין זה כך. רוב החברות יעדיפו להסתיר מהקהל הרחב את המצב הכלכלי שלהם או את הבעיות השונות שאיתן הן נאלצות להתמודד. לכן יש צורך לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בתחום, על מנת לקבל את התשובות הנחוצות עבורכם, במטרה להגיע למסקנה העסקית הנבונה ביותר עבור החברה או העסק שלכם.

לסיכום,

מאיר וילנסקי ממליץ לכל חברה ולכל בעל עסק לא למהר לקבל את ההחלטות העסקיות שלהם. אומנם הנטייה היום היא לקבל החלטות מהירות במטרה שלא לפספס הזדמנויות חשובות, אך למעשה עדיף להמתין לבדיקה איכותית יותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »