מה עושה עורך דין לתאונות עבודה

עורך דין לתאונות עבודה

נפגעתם בתאונת עבודה וכעת אינכם יכולים לעבוד? בין אם איבדתם את היכולת לעבוד ובין אם נפגעתם, אבל יש סיכוי שתחזרו לעבודה – יש זכויות שונות שמגיעות לכם אותן כדאי למצות, זאת למען שיקום פיזי ורווחה כלכלית. מומלץ לקרוא, מדריך לנפגעי עבודה.

רבים שנפגעים בתאונת עבודה בוחרים עורך דין שיעזור להם להתנהל מול הרשויות והבירוקרטיה הצפויה להם בזמן שינסו להגיש תביעות ביטוח וביטוח לאומי. אבל מה עושה עורך דין תאונות עבודה? הנה כמה דוגמאות לחלק מהתפקידים והמשימות שאיש המקצוע יבצע עבורכם: 

ייעוץ והכוונה

עורך דין טוב יספק לכם ייעוץ לגבי התביעה שלכם, סיכויי התביעה, הדרך לפנות אל המוסד לביטוח לאומי ועל הדרך להתנהל מול חברות הביטוח הפרטיות. עורך הדין יבצע עבורכם את מרבית הפניות ויתנהל מול הגופים האמורים עד קבלת הפיצויים הדרושים והזכויות שמגיעות לכם. בחרו עו"ד שיהיה כנה עמכם לגבי הסיכויים לזכות בתביעות כאלה ואחרות וכזה שיוכל להסביר לכם מה הם המהלכים הדרושים. 

הפנייה למומחים

עו"ד תאונות עבודה מיומן כמו באתר https://www.hekman-law.co.il ידע להפנות אתכם למומחים כמו רופאים מומחים, אורתופדיים, פסיכולוגיים קליניים בעת הצורך, ואל כל אנשי המקצוע הדרושים לאחר תאונת עבודה. הפנייה זאת תבטיח חוות דעת אובייקטיבית בנוגע למצב הרפואי שלכם ובכך תשפר את הסיכויים שלכם לקבל פיצויים, דמי פגיעה , קצבת נכות מהמוסדות השונים ותשלומים מחברות הביטוח. 

הגשת תביעות

עורך הדין יגיש עבורכם את התביעה מול כל מוסד מטפל וייצג אתכם בוועדות הרפואיות ובערכאות המקובלות. במקרים שתגיעו עם הגוף אותו אתם תובעים אל בית המשפט, עורך דין שבחרתם הוא זה שייעץ וייצג אתכם בבית המשפט. אז זה הזמן לבחור עורך דין תאונות עבודה מומלץ.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »