עורך דין לפציעה בגני שעשועים – את מי תובעים ומה התהליך?

גן השעשועים אמור להיות ארץ החלומות של הילד, הוא מוציא את המרץ שלו ונהנה, וההורים זוכים לזמן של שקט. אמנם, גן השעשועים יכול להיות גם מקום מסוכן, הילד שמכיר כבר היטב את גן השעשועים הקרוב לבית מתחיל להשתעמם ועלול לנסות דרכים יצירתיות ומסוכנות בכדי להפיק הנאה מהמתקנים המוכרים. ולכן, חשוב מאוד שליד הילדים המשתובבים יהיה אדם מבוגר שיוכל להשגיח על הילדים בזמן המשחק, גם אם מדובר בגן שעשעים רחוק מהכביש שלכאורה הסכנה בו פחותה. אמנם, גם כאשר אדם מבוגר משגיח על הילדים, יכולים להיגרם פגיעות שונות לילדים.

על מי האחריות כאשר הילד שלי נפצע בגן השעשועים?

כאשר נגרם לילד פציעה במהלך המשחקים בגן השעשועים, פעמים רבות מדובר באחריות העירייה המקומית. על פי "פקודת העיריות" כל עירייה מחויבת בדאגה לבטיחות התושבים ולסילוק מפגעים כלל האפשר. כאשר הפציעה נגרמה על ידי מתקן שהיה בו ליקוי בטיחותי, הכתובת לפנייה ולתביעה היא העירייה. אמנם, לנו כהורים שצריכים להתמודד עם הפגיעה של הילד, לא תמיד יש את הכוח והידע להתמודד עם גוף חזק כמו רשות מקומית, ויש צורך בשכירת שירותיו של עורך דין לפציעה בגני שעשועים אשר לו ניסיון בתחום ויוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטה האם לתבוע את העירייה, ואם כן ללוות אתכם במהלך המשפט. 

חשוב לדעת – ביטוח תאונות אישיות בתור תלמיד בית ספר

לא תמיד העירייה תמצא אשמה במקרה שארע לילד, ולכן חשוב מאוד לדעת שכל תלמיד בישראל מבוטח בביטוח תאונות אישיות לתלמידים. במקרה של פציעה חשוב שתבדקו על ידי עורך דין לפציעה בגני שעשועים האם מגיע לכם כסף מחברת הביטוח של בית הספר, כדי שתהיו רגועים שמישהו מקצועי ובעל ניסיון עוזר לכם לממש את המגיעות לכם ולילדכם. למידע נוסף עורך דין ינון הדאיה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: