לקראת טו בשבט – מוצרי פרסום ששווה לפנק בהם את העובדים והלקוחות

מוצרי פרסום לעובדים ולקוחות

אם יש משהו שמאפיין את החברה הישראלית זה העובדה כי יש בה כל כך הרבה חגים. ראש השנה, פסח, פורים, חנוכה ועוד ועוד חגשים אשר הופכים את החיים בישראל לחגיגה אחת גדולה אשר נמשכת לאורך כל השנה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין את אחד החגים הכי מהנים, הכי מרגשים וכי כיפיים וזהו כמובן טו בשבט בו אנחנו חוגגים חג לאילנות. כיום זה כבר מנהג בעולם העסקי לתת לעובדים, ללקוחות ולספקים מתנות בטו בשבט (רעו רעיונות למתנות באתר https://www.gadgetshop.co.il). עסק אשר לא עושה זאת הוא עסק אשר מפספס ופוגע ביחסים שלו עם כל הקבוצות הללו. עליכם לדעת כי אפשר לתת הרבה מאוד מוצרי פרסום בטו בשבט ולא רק מוצרים הקשורים לחג מעטים ועד תיקים, ממגנטים ועד קופסאות אוכל. העיקר שהמוצרים הללו יהיו איכותיים ועם הלוגו של החברה שלכם.

האם רק בטו בשבט כדאי לתת מוצרי פרסום?

עליכם להבין כי מתן של מוצרי פרסום הוא הצעד העסקי החכם ביותר שעסק יכול לבצע וזאת עקב העובדה שכך אנחנו יוצרים הזדהות של הלקוח או של העובד עם העסק וזה שווה המון מכיוון שכך העסק יזכה גם ללקוחות נאמנים וגם לעובדים נאמנים. על כן אנחנו חייבים לציין כי לא כדאי להגביל את מתן המוצרים רק לטו בשבט ואפשר לתת אותם גם בחגים אחרים כמו פסח או חנוכה ואפילו בראש השנה הלועזי. ברגע שתעשו זאת תיצרו קהל של אנשים אשר מרגישים מחויבים לעסק שלכם ואשר יעדיפו לעשות עסקים עם העסק שלכם ולא עם אף עסק אחר וזהו משהו שכדאי לכם לזכור.

האם העלות של מוצרי הפרסום צריכה להדאיג אותי?

כאשר אנחנו מדברים על מוצרי פרסום אנחנו צריכים לזכור כי העלות שלהם היא מאוד אבל מאוד נמוכה. לכן אפשר לתת כל כך הרבה מהם ולא לחשוש מן העלות שלהם או מכמה שנצטרך לשלם עליהם וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתכחש אליו ומשהו שכל מנהל צריך לקחת בחשבון כאשר הוא מתלבט האם לתת את המוצרים הללו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

רישום קבלנים

רישום קבלנים

אנשי מקצוע וחברות אשר עוסקות ברבדים השונים של תחום הבנייה, המעוניינות לקדם את עסקיהם, מבקשים מרשם הקבלנים רישיון קבלן. הבקשה לביצוע רישום קבלנים  קבלנים רבים

קרא עוד »