כל הסיבות לרכוש בובות ברבי

בובות ברבי

מן הרגע בו בובת ברבי הפציעה אל חנות הצעצועים היא נעשתה לדבר הכי מועדף על כל ילדה, ועדיין היא כזו במדף של הצעצועים. החל משנת 1959 בה היא הוצגה לראשונה, ועד לשנים אלו, ברבי היא המועדפת על ילדות וגם על ילדים, בתור כזו שאיתה יכולים לשחק במשך שעות ארוכות בל מיני משחקים דמיוניים.

הן מגיעות בכל מיני מקצועות

חלק מעולם התוכן העדכני של בובת הברבי הוא הידיעה כי כל בובה היא כזו שאומנם מגיעה עם היכולת להיות דוגמנית, אבל יש לה מקצועות אחרים כמו ברבי רופאה, ברבי מכונאית רכב או ברבי טייסת, אם זה מה שמעדיפים. באופן הזה מראים לכל ילדה כי ברבי היא כזו שיכולה להיות כל דבר דרך משחקי BARBIE, ובדיעבד מעבירי את המחשבה הזו לכל ילדה שמשחקת איתה כל מיני משחקים דמיוניים.

מגיעות בכל הצבעים

היופי בבובות ברבי שנמכרות נכון להיום הוא הפיכת הבובות על ידי היצרנים למשהו שהוא הרבה יותר עדכני. לא עוד בובת ברבי אשר מגיעה עם שיער בלונדיני וגובה של דוגמנית, אלא שלל של בובות ברבי שיכולות להיות עם מראה אתני וגובה ממוצע כדי שכל ילדה תרגיש שהיא מושלמת בדיוק כפי שהיא.

בובת ברבי צריכה בית בובות

כאשר יש בובת ברבי, זה אומר כי היא צריכה לא רק כל מיני אביזרים קטנים, כמו תלבושות שונות ותכשיטים, אלא גם מקום מסודר שבו יכולים להניח את כל אלה כדי להוציא כל דבר בשעה שבה איתם רוצים לשחק. לשים את הכל בקופסא? ממש לא נוח ונעים. רק בית בובות אמתי של פליימוביל Playmobil הוא המקום שבו בובת ברבי מקורית צריכה לשכון ואף פתרון אחר לא יתאים.

עולם שלם של אביזרים ותלבושות

אחד מן הדברים שילדות שמשחקות בבובות מאוד אוהבות לעשות הוא לשנות את התסרוקת של בובת הברבי שמגיעה עם שיער שאיתו אפשר לעשות הרבה מאוד תסרוקות! אפשר לעצב לבובה בכל פעם מראה חדש לגמרי, ולהוסיף לה תכשיטים, כובעים ושאר אביזרים שמתאימים למשחק שאותו באותו הרגע משחקים. ככה הברבי מוכנה ליום של עבודה או ליציאה לסרט עם ברביות חברות אחרות שאיתן משחקים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »