למה קריטי להיוועץ בעו"ד תאונות דרכים לפני הגשת תביעה?

1546172-min

פגיעה בתאונת דרכים עלולה לגרום להשפעות בריאותיות מתמשכות, לנזקים גופניים שונים ואף למועקה נפשית, דיכאון ועוד. לצד הטיפול הרפואי החיוני למי שהיה מעורב בתאונה, חשוב מאוד להיוועץ בעו"ד תאונות דרכים. למעשה, כפי שנסביר התייעצות עם עו"ד תאונות דרכים היא לא פחות מקריטית לצורך הגשת תביעה בצורה מיטבית.

 

מה עושים לפני תביעה

הייעוץ עם עורך הדין מסייע להבנת הצעדים החיוניים לפני תביעה. למשל, היעזרות בחוות דעת של מומחה רפואי, השגת עדים שהיו במועד התאונה במקום, בחינת גורמים רלוונטיים שמולם יש לנהל את ההליך, השגת מסמכים רפואיים רלוונטיים ועוד.

 

לבסס את מקסימום הנכות הרפואית

לפני תביעה, חשוב להבין את המשמעות הקריטית של נכות רפואית. עורך דין בתחום הזה יכול להסביר למי שמתייעץ על ההיבטים הרלוונטיים של הנכות, בנסיבות המקרה. עורך דין שבשגרה עובד מול מומחים רפואיים ובקיא בחוות דעת, יכול לתאר בפגישה אישית בארבע עיניים כיצד מבססים את מקסמום הנכות הרפואית עבור התביעה. כאשר ממקסמים את הליקויים הרפואיים ומצליחים לכסות פרמטרים שונים, ניתן להגיע למקסימום האפשרי של פיצויים.

 

להבין מהן עילות התביעה השונות

מי שהיה מעורב בתאונת דרכים עשוי להניח, באופן טבעי, שתביעה תוגש כנגד נהג שאשם בתאונה או כנגד חברת ביטוח כזאת או אחרת. למעשה, עו"ד תאונות דרכים מסביר כי חשוב מאוד להתייעץ לפני הגשת תביעה משום שכך אפשר לדעת מהן עילות התביעות המתאימות למקרה. מסתבר כי בהתאם לנסיבות, ניתן לעיתים לבסס כמה וכמה עילות תביעה. המשמעות עבור הנפגע בתאונה היא העלאה בגובה הפיצוי ועליה משמעותית בסיכויי ההצלחה. בהתאם לנסיבות ניתן לכרוך רשלנות, תאונת עבודה ועוד, אשר מקושרים כולם לאותה תאונת דרכים יחידה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »