אדריכלית במרכז

כל מי שמחפש היום אדריכלית במרכז הארץ, לא יתקשה למצוא אחת כזו ובוודאי שהוא לא יתקשה למצוא אדריכלית עם ניסיון, ידע מקצועי נרחב, מישהי שאפשר לסמוך עליה בניהול הפרויקט, מתחילתו ועד סופו. השאלה היא אחרת, כיצד בוחרים מבין כל האפשרויות השונות, את האדריכלית אשר תנהל ותלווה את הפרויקט שלנו כמו שאנחנו רוצים.

כפי שאנחנו יכולים להניח, היום הרבה יותר קל למצוא אדריכלית במרכז מאשר היה אפשרי בעבר. הן בגלל שכמות האדריכליות בתחום עלתה מאוד עם השנים, כיום אנחנו יכולים למצוא עשרות אם לא מאות אדריכליות אשר מתמחות בניהול פרויקטים לבניית מבנים פרטיים, ציבוריים ואחרים. היום גם הרבה יותר קל למצוא אדריכלית כזו או אחרת, בזכות העובדה שדרך האינטרנט, אנחנו נחשפים לשמות רבים, מקבלים מידע רלוונטי שיכול לעזור לנו בתהליך החיפוש.

בשביל למצוא אדריכלית שתלווה את הפרויקט שלנו ותנהל אותו, אנחנו צריכים לקבוע לעצמנו פרמטרים שונים שיכולים לעזור בתהליך ההחלטה, פרמטרים שיכולים לאפשר לנו לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר פשוטה ונוחה.

ראשית, אנחנו צריכים לקבוע שניסיון וידע מקצועי הוא הפרמטר החשוב ביותר עבורנו. הסיבה היא שרק כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים עם מישהי שאכן יכולה לנהל את הפרויקט שלנו. חשוב להדגיש, זה לא מספיק שיהיה בידיה את הניסיון והידע, אלא היא צריכה להיות אדריכלית אשר יש לה ניסיון בכל הקשור לניהול פרויקטים כמו שלנו, בין אם זה מבנה פרטי, עסקי או אחר.

שנית, אנחנו צריכים לברר מה הסגנון שלה. האם היא מתמחה בסגנון תכנון ובנייה מסוים או בסגנון כללי. יש אדריכליות שמתמחות במבנים קטנים אחרות במבנים גדולים ורחבים, יש כאלה שמתמחות במבנים ידידותיים לסביבה ויש כאלה שפחות מתעסקות בזה ועוד.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון המלצות וחוות דעת של לקוחות וכן לבדוק עם מי היא עובדת, מי הצוות שלה, עד כמה אפשר לסמוך עליו.

ארבע, חשוב לבדוק אם היא זמינה לניהול פרויקט כמו שלנו, באופן כזה שהיא תוכל לנהל אותו מהשלב הראשון ועד השלב האחרון, עד גמר הבנייה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים לעיצוב משרדים

טיפים לעיצוב משרדים

לכל בית עסק היום יש משרד לא משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול. המשרד הוא הלב הפועם של העסק ובו מרכזים את הפעילות של

קרא עוד »