איך בוחרים מומחה למשכנתאות

מומחה למשכנתאות

המשכנתא הינה הלוואה ארוכת טווח. לרוב תשמש המשכנתא לצורך מימון רכישת דירת מגורים, שיפוצים כללים או נכסי נדל"ן אחרים אך המשכנתא ניתנת גם לאנשים שזקוקים להלוואה ארוכת טווח של סכום כסף גדול. את סכום ההלוואה מחזירים במלואו ובנוסף מחזירים לבנק ריבית.

מסלולי משכנתא והסיבות בגללן מומחה נדרש

ישנם סוגים רבים של מסלולי משכנתא כמו משכנתאות קצרות טווח, משכנתא צמודה או שאינה צמודה למדד המחירים לצרכן, משכנתא הצמודה למטבע חוץ, משכנתא על בסיס ריבית פריים ועוד. מכיוון שלקיחת המשכנתא הינה אחת מהעסקאות הגדולות ביותר שאנשים עושים לאורך חייהם, מומלץ להיעזר במומחים לצורך עזרה בבחירת המסלולים השונים ולצורך הצלחת לקיחת המשכנתא בתנאים הטובים ביותר. אך היעזרות במומחה למשכנתאות איננה אפשרית רק לפני לקיחת המשכנתא אלא גם שנים לאחר לקיחתה וזאת מסיבות שונות כמו לצורך מחזור המשכנתא או פקיעתה. בנוסף, במקרים בהם הבנק מסרב להעניק לכם משכנתא, ייתכן ועל ידי קבלת ייעוץ (שמומלץ גם כאשר על הפרק נושא רגיש כמו הסתלקות מירושה קראו בהרחבה כאן) תוכלו להגביר את סיכוייכם לאישורה. אז איך בוחרים מומחה למשכנתאות?

קריטריונים לבחירת מומחה משכנתאות

ראשית, הגדירו את צרכיכם מההיעזרות במומחה למשכנתאות. האם אתם זקוקים לעזרה משפטית בפועל או לייעוץ בלבד? שנית, מומלץ לקבוע פגישה אישית עם מומחה המשכנתאות ולשאול שאלות רבות וללא מחסומים, זכרו, מדובר בעסקת ענק בעבור רוב האנשים. מומלץ להגיע מוכנים אל הפגישה ולנסות להבין את רמת המומחיות של נותני השירות, התחילו כאן http://ygoldlaw.co.il/?page_id=1460. כמו כן בקשו מהמומחה שיציג בפניכם תכנית מסודרת הכוללת את כל השלבים שתעברו ביחד. מה השירות שלו כולל ומוטב גם לשאול מראש מה השירות לא כולל, זה יכול להציף בפניכם אלמנטים שונים במקרה שלא חשבתם עליהם. כמו כן כאשר מדובר בעסקה שתלווה אתכם שנים רבות, מומלץ לא לפסוח על שום פרט ולבקש מהמומחה שיציג בפניכם דוגמאות מלקוחות עבר שהצליח להשיג בעבורם תוצאות טובות. כמו כן ניתן לבקש גם לשוחח עם אחד או שניים מהלקוחות הקודמים של המומחה על מנת לוודא את טיב השירות. כמו כן, ניסיון רב בתחום המשכנתאות של המומחה יכול להועיל תמיד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »