מיהו עו"ד פלילי טוב ואיך תדעו לזהות אותו

עורך דין פלילי

המאמר באדיבות: https://bayerlaw.co.il/

לא פעם אנחנו יכולים למצוא בתוכניות טלוויזיה שונות, עורכי דין פליליים אשר מופיעים הן בתור מרואיינים והן בתור פרשנים בתחומים שונים. כשאנחנו מסתכלים עליהם, נדמה לנו שמדובר בעורכי דין מוצלחים מאוד, אחרת הם לא היו בטלוויזיה.

אך זה לא בהכרח כך. לא כל מי שמופיע בטלוויזיה הוא בהכרח מצליח, לעיתים הוא פשוט יודע לדבר, לעיתים הוא פשוט מכיר את כללי המשחק ויודע שהיום יש משמעות לא רק למה שמתרחש בחדרי חקירות של המשטרה או באולם בית המשפט, אלא גם בזירה הציבורית, ולשם כך צריך להופיע בטלוויזיה.

ישנם לא מעט עורכי דין פליליים טובים, כאלה שיכולים לייצג אותנו נאמנה בבית המשפט וכן בתהליכים לפני ואחרי ההליך המשפטי, בלי קשר לשאלה איך הם יודעים להופיע בטלוויזיה. כיצד אנחנו יכולים להיעזר בהם על מנת שיוכלו להוציא אותנו מהברוך בו אנחנו נמצאים.

מיהו עורך דין פלילי טוב? בסופו של דבר, מבחן התוצאה קובע. כמה ניצחונות מול כמה הפסדים. העניין הוא, שזה לא חד משמעי. הרי תמיד אפשר לשחק עם המספרים, למשל, עורכי דין שיציעו ללקוחות שלהם לקבל עסקאות טיעון במטרה שזה לא יוגדר כהפסד, ומנגד, יש אפשרות סבירה, שסוג העבירה תשתנה וכתוצאה מכך גם רמת הענישה תפחת. אז למרות שצריך לבצע עונש מסוים, עדיין אפשר להגדיר זאת כניצחון.

לכן עורך דין פלילי טוב, הוא אדם שאפשר להגדיר בכמה צורות. ראשית, אדם שילווה אותנו לאורך כל התהליך ויחשוב בראש ובראשונה על טובתנו ולא טובת המספרים או טובת התדמית שלו. שנית, עורך דין שידע להציג לנו את התמונה כפי שהיא ולספק לו כלים ופתרונות סבירים, מציאותיים, כאלה שישרתו אותנו, שלישית, הוא צריך להיות אסטרטג וטקטיקן, הוא צריך לדעת כיצד לדעת לפרום את טענות התביעה בצורה כזו שתסיר כל חשד מאיתנו. ארבע, הוא צריך להיות בן אדם, מישהו שאנחנו נרגיש שהוא הרבה יותר מעורך דין.

אנחנו נדע לזהות עורך דין פלילי טוב, כשאנחנו נדע שהוא חושב עלינו ועל התיק ולא מעבר לכך.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כמה עולה כיום ייעוץ עסקי?

כמה עולה כיום ייעוץ עסקי?

בתי עסק רבים בוחרים לעשות שימוש בשירותי ייעוץ עסקי במטרה לקדם נכון את בית העסק שלהם. הסטטיסטיקה מראה כי קרוב ל 90% מכלל העסקים הקטנים

קרא עוד »
משרד חקירות

מתי נזדקק למשרד חקירות

אנשים רבים פונים למשרד חקירות על מנת למצוא פריטי מידע חיוניים או על מנת לאמת את החשד שלהם בתחום מסוים. חוקר פרטי מהווה את הפתרון

קרא עוד »