ביטוח מבנה לדירה – למה זה כל כך חשוב?

הדירה היא על פי רוב הנכס הכי יקר שיש לנו. אנחנו משקיעים בו הרבה מאוד כסף וברוב המקרים אנחנו אף משתעבדים לתשלומי משכנתא למשך שנים ארוכות. כאשר אנחנו זוכים סוף סוף להיות הבעלים של דירה משלנו, אנחנו רוצים להיות רגועים ובטוחים כי הנכס יישאר תמיד שלנו. גם אם יקרה לו נזק כלשהו, עדיין נוכל איכשהו לקבל פיצויים ולא נמצא את עצמנו מתמודדים עם חור בכיס.

ביטוח מבנה לדירה – כדי שתוכלו לישון בשקט

אנשים שאינם מוותרים לעצמם, לא מוותרים על ביטוח מבנה לדירה. למרות שהיא עשויה להתברר במשך הזמן כמיותרת לחלוטין ולמעשה התקווה היא כי ההשקעה בביטוח תהיה מיותרת ולא ממש תבוא לשימוש. אך בכל זאת, במקרה ומשהו כן קורה והדירה נפגעת איכשהו, הרי שהביטוח עשוי להתברר כהצלה של ממש.

שריפה בבית

לא פעם אנחנו שומעים על שריפות שפרצו בבתים. שריפות שכילו את כל תכולת הבית כמו גם את המבנה כולו.

בדיוק במקרים מהסוג הזה ניתן ליהנות מפיצויי הביטוח אשר בהתאם לפוליסה יאפשרו לשקם את כל הנזקים. כך למעשה בעלי הדירה לא יאבדו את הנכס שלהם והם יוכלו לשוב לביתם אחרי השיפוץ בלי שיהיה עליהם לשלם מכיסם את הנזקים.

מה כולל הביטוח של מבנה לדירה?

כאשר אנחנו מדברים על ביטוחים לדירה אנחנו למעשה מדברים על כמה דברים. יש את הביטוח למבנה ויש את הביטוח על התכולה של הדירה. בפועל יש את החוקים של הביטוח התקני אשר אלו כוללים על פי רוב את שני הביטוחים. אלא אם כן הלקוח מבקש במפורש לבטח רק את אחד מהדברים.

מעבר לכך ישנן גם הרחבות אשר אלו גם כן מוצעות על ידי חברות הביטוח. חשוב להכיר את האפשרויות כמו גם את המחירים של כל ההרחבות הללו ורק על פי זה אפשר יהיה לבחור את הפוליסה הכי מתאימה בהתאם לצורך.

לסיכום, ממש לא מומלץ לזלזל בכל מה שקשור לפוליסת הביטוח למבנה. הבית הוא הנכס הכי יקר לנו ואם יקרה לו משהו אנחנו עלולים להצטער קשות על העדר הביטוח.
הקליק כאן כדי לקבל הצעת מחיר לביטוח מבנה לדירה:
https://www.hommie.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבנר הייזלר ממליץ: איך בוחרים רואה חשבון?
חשוב להבין שרואה חשבון הוא בעל מקצוע מאוד חיוני עבר עסקים קטנים כגדולים. ביכולתו להשפיע באופן ישיר על...
קרא עוד »
נוב 22, 2020
5 טיפים לבחירת שמאי רכב
צריכים לבחור שמאי רכב? אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את השמאי המומלץ והטוב, זה שתהיו...
קרא עוד »
נוב 20, 2019
איך תדע שהשקעות נדלן באנגליה זה הדבר הנכון עבורך
כאשר אנחנו מדברים על השקעות נדל"ן אנחנו צריכים לזכור כי לנתונים מאקרו כלכליים יש השפעה אדירה על...
קרא עוד »
דצמ 17, 2018