לימודי שמאות במכללת אפיק

לימודי שמאות במכללת אפיק

לימודי שמאות במכללת אפיק נחשבים ללימודים המקיפים והאיכותיים ביותר בתחום. היום ניתן למצוא לא מעט מכללות המספקות קורסים שונים בתחום השמאות, היות ומדובר על אחד הענפים החמים ביותר בשוק. כדאי לדעת כי תחום השמאות סובל ממחסור רציני בכוח אדם, דבר המוביל לביקוש גבוה במיוחד לבוגרים טריים. עם זאת, כדאי לזכור כי כל מעסיק יסתכל על המכללה שבה למד השמאי הטרי, היות וישנה חשיבות עצומה לסוג המכללה ולמוניטין שיצא לה בתחום. לכן כדאי תמיד לבצע סקר שוק, להשוות בין הסילבוסים השונים ולהיעזר בביקורות וחוות דעת של סטודנטים משנים קודמות. חשוב לזכור כי לא מספיק להראות תעודה, אלא יש צורך להבין את התחום לעומק ולהגיע לעבודה מצויד בכל הכלים הנדרשים בתחום.

לימודי שמאות במכללת אפיק – מה כל כך מיוחד בהם?

קודם כל, כדאי לציין כי מכללת אפיק מספקת מסלולי לימודים פרונטליים לצד מסלולי לימודים מקוונים (ראו באתר https://www.afikil.co.il), על מנת לאפשר לכל אחד ללמוד את התחום, במקום ובזמן שנוח לו. אין שום צורך לנסוע לצד השני של המדינה על מנת להשתתף בשיעורים, היות וכל אחד יכול להתחבר באמצעות האינטרנט, מכל מקום אפשרי. ישנם אנשים למשל, שמתקשים להתרכז בכיתה, ולכן יעדיפו ללמוד בבית. כמו כן, המכללה מספקת ספרי לימוד שניתן להוריד מאתר המכללה, כך שאין שום צורך לרכוש ספרים יקרים או לחפש אותם בחנויות השונות. מעבר לכך, כדאי לדעת כי על מנת לעסוק בתחום השמאות, יש צורך לעבור בהצלחה את הבחינה של המועצה. לעומת מכללות אחרות המספקות קורסים דומים, מכללת אפיק מתגאה באחוזי מעבר גבוהים משמעותית, דבר המעיד על איכות הקורס ורמת העדכניות שלו. כדאי לציין כי הקורס מפוקח על ידי הארגון לקידום והעשרת שמאים בישראל, ולכן נחשב למקצועי ורלוונטי במיוחד. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »