יש דברים שתהיו חייבים ללמוד ולהבין אותם על בורים, אם ברצונכם להתמקצע בהם. אחת מהן היא תוכנת אוטוקאד המעולה. תוכנת העיצוב הפופולארית בעולם, מביאה אליכם את כלי העיצוב האיכותיים ביותר שקיימים ברשת. בואו לקחת קורס באוטוקאד בהנחיית מישל גולרוך.

קורס Autocad 

אם אי פעם נחשפתם או חשבת להיכנס לתעשיית העיצוב, סביר להניח ששמעתם על AutoCAD. אבל מה זה בדיוק, ולמה זה כל כך ביג דיל?

AutoCAD היא תוכנת שרטוט הבאה בעזרת מחשב המשמשת למספר רב של תהליכי עיצוב שונים. השימוש בה, מתרכז סביב ציור עם מקבילות אלקטרוניות של כלי שרטוט מהחיים האמיתיים. התמיכה הנוספת של דיוק דיגיטלי, עוזרת במדידות וחישובים, רכיבי תלת מימד ושיתוף נתונים.

יתרונות האוטוקאד 

ניתן לזקוף לזכות התוכנה המעולה הזו, חלק גדול מהצלחתו למגוון משימות העיצוב הנתמכות על ידי התוכנה. אם אתם רוצים להבין יותר על התוכנה ואפילו לעשות זה שימוש יומיומי נרחב, זה הזמן שלכם לקחת קורס אוטוקאד אונליין ולהיכנס לעולם העיצוב החדשני ביותר.

קצת היסטוריה 

AutoCAD הפכה לראשונה לבולטת מכיוון שזו הייתה תוכנת ה- CAD הראשונה שפותחה לשימוש PC (במקום מחשבים תעשייתיים) בשנות ה- 80. עם הפיכת חומרת המחשב ליכולת יותר, החברה שמאחורי AutoCAD, Autodesk, רצתה להנגיש CAD ליותר אנשים.

AutoCAD נותרה התוכנית הדומיננטית בתעשיות עיצוב רבות מכיוון שהיא מתעדכנת באופן רציף. יש גרסה חדשה שמתפרסמת מדי שנה, ותכונות חדשות תמיד מתווספות.

מאפיינים

יכולת הליבה של AutoCAD היא עיצוב דו מימדי. סביבת העבודה שלו היא בעצם שולחן שרטוט במחשב, וזה לא השתנה מאז הצגתו.

יחד עם זאת, AutoCAD עקבה אחרי הזמן. כאשר עיצוב תלת מימדי הפך לפופולרי, AutoCAD שילבה יכולות מתאימות לשאר ארגזי הכלים המוכרים שלה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »